Dynamo Kijów - Juventus NA ŻYWO. Liga Mistrzów: Dynamo Kijów - Juventus TRANSMISJA ONLINE. Gdzie oglądać Dynamo Kijów - Juventus STREAM W INTERNECIE

2020-10-20 18:36 ŁOLI
Juventus Turyn - Olympique Lyon
Autor: AP/Associated Press/East News Juventus Turyn - Olympique Lyon

Dynamo Kijów - Juventus TRANSMISJA NA ŻYWO TV. Liga Mistrzów: Dynamo Kijów - Juventus. Na jakim programie STREAM ONLINE LIVE GDZIE OGLĄDAĆ Dynamo Kijów - Juventus w TV NA ŻYWO W TV DZISIAJ 20.10.2020. Zaczynają się zmagania w fazie grupowej Champions League. Na start nie tylko rywalizacji w grupie G, ale także całych rozgrywek, Na inauguracje nowego sezonu Ligi Mistrzów, Dynamo Kijów podejmie na swoim terenie mistrza Włoch, Juventus. Goście będą musieli sobie radzić bez swojego najlepszego zawodnika - Cristiano Ronaldo, jednak liczą na komplet punktów, aby dobrze rozpocząć zmagania w kolejnej edycji Champions League. Dynamo Kijów - Juventus w TV na którym kanale. STREAM LIVE

Dynamo Kijów - Juventus GDZIE OGLĄDAĆ MECZ. Dynamo Kijów - Juventus STREAM ONLINE

Na ten moment czekali wszyscy kibice futbolu nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Liga Mistrzów oficjalnie wraca. Pierwsze spotkanie nowej edycji najbardziej elitarnych rozgrywek na świcie, a jednocześnie mecz otwierający zmagania w grupie G to potyczka Dynama Kijów z Juventusem. Zdecydowanym faworytem w tym starciu wydają się być goście z Włoch, którzy całkiem dobrze radzą sobie pod wodzą nowego trenera, Andrei Pirlo. Stara Dama będzie musiała poradzić sobie jednak bez Cristiano Ronaldo, który po tym, jak potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem przetransportował się ze zgrupowania kadry Portugalii do Włoch, gdzie obecnie kontynuuje swoją kwarantannę. Ekipa z Turynu liczy w tym meczu na komplet punktów, który pozwoli im dobrze zacząć rywalizację z FC Barceloną o pierwsze miejsce w grupie.

Dynamo Kijów - Juventus TRANSMISJA NA ŻYWO W TV.  Dynamo Kijów - Juventus W INTERNECIE

Nowy trener Bianconerrich jest spokojny o swoja drużynę przed pierwszym spotkaniem w Lidze Mistrzów. Jak sam mówi, jego podopieczni doskonale wiedzą co mają robić na boisku. - Ważne jest to, aby dobrze rozpocząć te zmagania i zacząć od zwycięstwa oraz trzech punktów. Wiemy co mamy robić i jesteśmy spokojni - mówił na konferencji przedmeczowej Andrea Pirlo.

Mecz Dynamo Kijów - Juventus rozpocznie się we wtorek 20 października 2020. TRANSMISJA spotkania W TELEWIZJI NA ŻYWO odbędzie się na kanale Polsat Sport Premium 1. STREAM ONLINE W INTERNECIE dostępny będzie z kolei na płatnej platformie oraz stronie internetowej IPLA.TV. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:55.

Najnowsze