Thomas Mueller, FC Barcelona - Bayern Monachium

Autor: East News Thomas Mueller, FC Barcelona - Bayern Monachium

FC Barcelona - Bayern Monachium SKRÓT MECZU. Wszystkie gole meczu Barcelona - Bayern [WIDEO]

2020-08-15 3:02

FC Barcelona - Bayern Monachium skrót meczu WIDEO. Barcelona - Bayern GOLE Liga Mistrzów 14.08.2020. WIDEO z meczu Barcelona - Bayern Monachium w 1/4 finału Ligi Mistrzów. Skrót meczu FC Barcelona - Bayern Monachium WIDEO. Wszystkie gole z meczu Barcelona - Bayern Liga Mistrzów. To był koncert mistrzów Niemiec! Wygrana 8:2 z utytułowaną Barceloną mówi sama za siebie. Zobaczcie wszystkie gole z meczu Barcelona - Bayern w Lidze Mistrzów, w tym trafienie Roberta Lewandowskiego!

Liga Mistrzów FC Barcelona - Bayern Monachium SKRÓT meczu. Barcelona - Bayern WIDEO w INTERNECIE. Zobacz wszystkie gole i najlepsze akcje meczu Barcelona - Bayern Monachium w ćwierćfinale Ligi Mistrzów 14.08.2020. Pojedynek FC Barcelona - Bayern Monachium w ćwierćfinale Ligi Mistrzów 2019/20 reklamowany był jako starcie jednych z najlepszych piłkarzy świata - Roberta Lewandowskiego i Lionela Messiego. To od nich wszystko miało zależeć w piątek w Lizbonie. Eksperci i kibice przewidywali, że ten z tych dwóch piłkarzy, którzy będzie w piątek w lepszej formie, poprowadzi swój zespół do grona czterech najlepszych ekip klubowych Starego Kontynentu.

Zobacz gola Roberta Lewandowskiego w meczu z Barceloną! [WIDEO]

Już pierwsza połowa pokazała jednak, że bohaterowie tego wieczoru będą zupełnie inni. Po czterech minutach na prowadzenie Bayern wyprowadził Thomas Mueller. Gdy trzy minut później piłkę do swojej bramki zapakował David Alaba i zrobiło się 1:1, Barcelona zaczęła odżywać. Nieudane próby Luisa Suareza i Lionela Messiego zemściły się jednak niesamowicie. Po nieco ponad pół godzinie gry Bayern prowadził już 4:1 i gdy schodził na przerwę z taką zaliczką, wydawało się, że nic nie zabierze mu miejsca w czwórce. Kolejne gole dla Bawarczyków strzelili Ivan Perisić, Serge Gnabry i znowu Mueller.

Legia Warszawa rozbiła GKS Bełchatów 6:1! Zobacz skrót meczu [WIDEO]

Po przerwie tylko przez chwilę wydawało się, że Barca jeszcze powalczy, gdy gola na 2:4 strzelił Luis Suarez. Później jednak trafienia Kimmicha, Lewandowskiego i dwa Coutinho dobiły wieko trumny "Dumy Katalonii", która przegrała aż 2:8.

ZOBACZ SKRÓT MECZU FC Barcelona - Bayern Monachium

Skrót meczu FC Barcelona - Bayern Monachium

Autor: Polsat Sport Skrót meczu FC Barcelona - Bayern Monachium Link: Skrót meczu FC Barcelona - Bayern Monachium
Kto jest lepszy Robert Lewandowski czy Lionel Messi?