Robert Lewandowski

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Gol Lewandowskiego w meczu z Barceloną w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! [WIDEO]

2020-08-15 3:01

Robert Lewandowski doczekał się gola w meczu z FC Barcelona w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! W piątkowy wieczór Bayern Monachium zdobywał bramkę za bramką... Na listę strzelców wpisywali się jednak inni piłkarze. W 82. minucie Lewandowski w końcu umieścił piłkę w siatce! Bawarczycy wygrali 8:2!

Robert Lewandowski miał być głównym aktorem w meczu FC Barcelona - Bayern Monachium w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Reprezentant Polski rozpoczął spotkanie od asysty przy bramce Thomasa Muellera. Bawarczycy grali wyśmienicie, demolując "Dumę Katalonii", ale Polak na swojego gola musiał czekać do drugiej połowy. W 53. minucie skierował piłkę do siatki, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. W 82. minucie "Lewy" znów trafił! W tej sytuacji sędzia skorzystał jeszcze z analizy VAR, która trwała wyjątkowo długo, ale w końcu uznał bramkę.

Skrót meczu Pucharu Polski GKS Bełchatów - Legia Warszawa [WIDEO]

Dla Lewandowskiego było to czternaste trafienie w tej edycji Ligi Mistrzów. Na jego dorobek składa się pięć bramek z Crveną Zvezdą Belgrad, trzy z Olympiakosem Pireus, trzy z Chelsea, dwie z Tottenhamem i jedna z Barceloną.

Czy Robert Lewandowski to najlepszy polski piłkarz w historii?

ZOBACZ GOLA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO W MECZU Z BARCELONĄ

Gol Roberta Lewandowskiego

Autor: Polsat Sport Gol Roberta Lewandowskiego z Barceloną Link: Gol Roberta Lewandowskiego z Barceloną