Jaki mecz Ligi Mistrzów w TVP DZISIAJ? Mecz Ligi Mistrzów w TVP w 6. kolejce Ligi Mistrzów 10/11.12.2019

2019-12-10 14:55 MSo
Jaki mecz Ligi Mistrzów w TVP DZISIAJ? Mecz Ligi Mistrzów w TVP w 6. kolejce Ligi Mistrzów 10/11.12.2019
Autor: AP PHOTO Jaki mecz Ligi Mistrzów w TVP DZISIAJ? Mecz Ligi Mistrzów w TVP w 6. kolejce Ligi Mistrzów 10/11.12.2019

Prawa do pokazywania meczów Ligi Mistrzów ma Polsat, a także - jeden mecz w kolejce - Telewizja Polska. Jaki mecz Ligi Mistrzów w TVP DZISIAJ? Jaki mecz pokazuje Telewizja Polska w szóstej kolejce Ligi Mistrzów? 10/11.12.2019 jaki mecz Ligi Mistrzów w TVP? Szósta kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów opiewa w kilka hitów. Cały czas część drużyn walczy o prawo gry na wiosnę w europejskich pucharach. Które spotkanie będzie można oglądać w Telewizji Polskiej?

Znamy już niemal wszystkie rozstrzygnięcia fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Emocje wciąż towarzyszą chociażby spotkaniom grupy F. Tam we wtorek rozstrzygnie się, czy na wiosnę w Champions League zagrają zawodnicy Interu Mediolan czy Borussii Dortmund. Ciekawie zapowiada się także rywalizacja FC Salzburga z Liverpoolem. Zwycięstwo Austriaków i co najmniej remis Napoli sprawi, że obrońcy tytułu pożegnają się z rozgrywkami. Polskich fanów pasjonować będzie rywalizacja Bayernu Monachium z Tottenhamem Hotspur, gdzie Robert Lewandowski będzie miał okazję pobić rekord Cristiano Ronaldo w liczbie bramek strzelonych w jednej fazie grupowej LM.

W tym sezonie Ligi Mistrzów, prawa transmisyjne zachował Polsat, który udostępnia spotkania na swoich kanałach Premium. Polscy kibice mają opcję oglądania meczu LM za darmo. TVP zachowała prawa do pokazywania jednego spotkania w każdej kolejce piłkarskiej Champions League.

10/11.12.2019 - szósta kolejka Ligi Mistrzów. Jaki mecz Ligi Mistrzów za darmo w TVP?

Telewizja Polska nie pokazuje we wtorek ŻADNEGO meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów. Pozyskane prawa pozwalają jedynie na transmisję jednego spotkania w środy. W szóstej kolejce TVP zdecydowało, że pokaże spotkanie Bayern Monachium - Tottenham Hotspur. TVP pokaże spotkanie na kanale TVP 1, a także w Internecie STREAM ONLINE będzie na Sport.tvp.pl.

Najnowsze