Casemiro, Cristiano Ronaldo, Real Madryt

Autor: East News Casemiro i Cristiano Ronaldo cieszą się z gola dla Realu w meczu z Juventusem.

Juventus Turyn - Real Madryt 0:3: Cudowny gol Ronaldo. SKRÓT meczu [WIDEO]

2018-04-04 9:21

We wtorkowym hicie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów Juventus Turyn gościł na swoim stadionie Real Madryt. I choć nie był faworytem, to wielu kibiców spodziewało się, że zdoła postawić się "Królewskim". Tymczasem ci wygrali aż 3:0! A do triumfu poprowadził ich niezawodny Cristiano Ronaldo, który strzelił dwa gole, a szczególnej urody była ta druga bramka, bo zdobyta przewrotką. Zobacz skrót wideo z meczu Juventus - Real!

Juventus mógł ten mecz potraktować jako rewanż za zeszłoroczny finał Ligi Mistrzów, w którym uległ Realowi 1:4. Motywacja była więc szczególna, tym bardziej, że podopieczni Massimiliano Allegriego znów mieli apetyt, by dostać się na szczyt i powalczyć o trofeum. Ale wydaje się, że te plany będą musieli odłożyć przynajmniej na kolejny sezon.

Bo w pierwszym meczu obu drużyn na Allianz Stadium "Królewscy" wręcz zdemolowali gospodarzy! Strzelanie już na samym początku spotkania rozpoczął Cristiano Ronaldo, który w drugiej połowie poprawił wynik cudownym strzałem z przewrotki. "Starą Damę" na kilkanaście minut przed końcem jeszcze dobił Marcelo i ostatecznie goście wygrali aż 3:0. Przed rewanżem na Santiago Bernabeu zespół Zinedine'a Zidane'a jest więc w komfortowej sytuacji, a Juventus najprawdopodobniej pożegna się z Ligą Mistrzów już na etapie ćwierćfinału.