Leo Messi

i

Autor: AP Leo Messi

Leo Messi świętował zdobycie Złotej Piłki bez opamiętania?! Wystarczył jeden wpis i się zaczęło

2021-11-30 16:00

Gala wręczenia Złotej Piłki, organizowana przez "France Football", na której nagroda powędrowała w ręce Lionela Messiego, odbiła się szerokim echem w środowisku piłkarskim. Argentyńczyk po raz siódmy został wybrany najlepszym zawodnikiem na świecie i jak domyślają się internauci, ostro zabalował w poniedziałkową noc. Wszystko przez jeden wpis, który pojawił się na Twitterze.

W ostatnich tygodniach temat gali wręczenia Złotej Piłki był jednym z najważniejszych w świecie futbolu, a kibice, dziennikarze i eksperci zastanawiali się, kto powinien zgarnąć najbardziej prestiżową nagrodę indywidualną na świecie. Ostatecznie Złota Piłka trafiła w ręce Lionela Messiego, który zdobył nagrodę przyznawaną przez "France Football" po raz siódmy w swojej karierze, co nie spodobało się wielu fanom i ekspertom. Kilkanaście godzin po tym wydarzeniu, na Twitterze pojawił się wpis, który sprawił, że fani zaczęli wyśmiewać Argentyńczyka wskazując, że ten chyba za bardzo celebrował zdobycie Złotej Piłki. 

Jan Tomaszewski obwinił Paulo Sousę za brak Złotej Piłki dla Roberta Lewandowskiego! Nie miał litości dla Portugalczyka

Leo Messi po odebraniu siódmej takiej nagrody w swojej karierze nie ukrywał, że jest ona dla niego bardzo ważna, ale zdaje sobie sprawę z tego, że w poprzednim roku powinien otrzymać ją Robert Lewandowski, który był bezkonkurencyjny. Gwiazdor Paris Saint-Germain z pewnością uczcił wraz ze swoją rodziną i przyjaciółmi zdobycie kolejnej Złotej Piłki, jednak fani obawiają się, że w poniedziałkową noc obcy mu być umiar. 

Argentyńczycy przepraszają... Roberta Lewandowskiego! Przypominają o skandalu sprzed lat

Zobaczcie, jak Anna i Robert Lewandowscy prezentowali się na gali wręczenia Złotej Piłki, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Leo Messi nie pojawił się na wtorkowym treningu PSG

Wszystko przez wpis na Twitterze, z którego wynika, że Argentyńczyk nie wziął udziału w sesji treningowej PSG. Leo Messi miał skarżyć się bowiem na problemy żołądkowe, co fani od razu wzięli za objaw zbyt dobrej zabawy. - Leo Messi i Leandro Paredes nie uczestniczyli w dzisiejszym treningu z powodu objawów zapalenia żołądka i jelit — aktualizacja jutro rano, informuje klub - czytamy w krótkim poście na Twitterze. Jedna wiadomość sprawiła, że fani od razu stwierdzili, że problemy ze zdrowiem Messiego z pewnością wzięły się z ilości wypitego alkoholu po zdobyciu Złotej Piłki. 

Robert Lewandowski jednak dostanie Złotą Piłkę?! Sensacyjne doniesienia. „Dajcie mu ją, do cholery!”

Sonda
Czy Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę za rok 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze