Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski z Anią w Paryżu

i

Autor: Instagram Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski z Anią w Paryżu

Robert Lewandowski jednak dostanie Złotą Piłkę?! Sensacyjne doniesienia. „Dajcie mu ją, do cholery!”

2021-11-30 13:19

Złota Piłka dla Lewandowskiego – taki apel w mediach społecznościowych i tradycyjnych wygłaszają kolejni eksperci i dziennikarze z całego świata. Wielu kibiców uważa, że Leo Messi niezasłużenie zgarnął siódmy tytuł najlepszego piłkarza świata. Dzień po gali "France Football" pojawiły się niespodziewane informacje. Robert Lewandowski jednak dostanie Złotą Piłkę?!

- Robert Lewandowski pobijał rekordy, był na ustach całego świata! Dla mnie po raz drugi został okradziony ze Złotej Piłki – powiedział wprost Jan Tomaszewski na łamach „Super Expressu”. W podobne tony uderza wielu innych dziennikarzy, ekspertów czy byłych piłkarzy ze ścisłego światowego topu. Wcześniej do tego grona dołączył zdobywca Złotej Piłki z 1960 roku Luis Suarez Miramontes. Ten wystosował na początku listopada mocny apel.

NIE PRZEGAP! Jan Tomaszewski obwinił Paulo Sousę za brak Złotej Piłki dla Roberta Lewandowskiego! Nie miał litości dla Portugalczyka

Złota Piłka: „Dajcie ją Lewandowskiemu, do cholery”

Luis Suarez Miramontes to były piłkarz takich klubów jak Deportivo La Coruna, Barcelona czy Inter Mediolan. Na początku listopada w wywiadzie z Carrusel Deportivo o nagrodę dla Polaka apelował w bardzo mocnych słowach. Teraz przypomniał to portal SportBible.com.

Memy po gali Złotej Piłki. Kliknij w galerię i zobacz najlepsze:

- Dajcie Złotą Piłkę Lewandowskiemu, do cholery! Jak nie, to oddam mu swoją – powiedział Luis Suarez Miramontes. Czy 86-latek rzeczywiście zdecyduje się oddać swoją statuetkę? Możliwe, że byłby na to gotowy, ale… Z pewnością nie chciałby tego sam Robert Lewandowski. Duma z pewnością „wymusiłaby” na nim wywalczenie jej samemu!

NIE PRZEGAP! Argentyńczycy przepraszają... Roberta Lewandowskiego! Przypominają o skandalu sprzed lat

Wyniki Złotej Piłki 2021

  1. Leo Messi
  2. Robert Lewandowski
  3. Jorginho
  4. Karim Benzema
  5. N'Golo Kante
  6. Cristiano Ronaldo
  7. Mohamed Salah
  8. Kevin de Bruyne
  9. Kylian Mbappe
  10. Gianluigi Donnarumma
Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?
Wyjątkowy spacer po restauracji Roberta Lewandowskiego
Najnowsze