Skrót meczu Real Madryt - Szachtar Donieck

Autor: AP Skrót meczu Real Madryt - Szachtar Donieck

Liga Mistrzów: Real Madryt - Szachtar Donieck 2:3 SKRÓT MECZU. Wszystkie GOLE, najciekawsze AKCJE [WIDEO]

2020-10-21 21:16

Skrót meczu Real Madryt - Szachtar Donieck. Zobacz WIDEO z meczu Real Madryt - Szachtar Donieck. Najciekawsze akcje i gole z meczu Real Madryt - Szachtar Donieck. SENSACJA! Real Madryt na swoim stadionie miał gładko rozprawić się z Szachtarem Donieck. Ukraińcy przyjechali do stolicy Hiszpanii bez najmniejszych kompleksów i postawili się "Królewskim". Podopieczni Zinedine Zidane'a byli w szoku, gdy na tablicy wyników widniał rezultat 0:3. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat i udało im się doprowadzić do remisu w jednej z ostatnich akcji meczu w doliczonym czasie gry. Sędziowie dopatrzyli się jednak spalonego. Zobacz wszystkie gole z meczu Real Madryt - Szachtar Donieck 2:3.

Gdy na papierze patrzymy na dwie marki Real Madryt i Szachtar Donieck to automatycznie każdy kibic w roli faworyta stawia na "Królewskich". Ekipa ze stolicy Hiszpanii co roku przymierzana jest do roli faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Fani piłki z całego świata robili wielkie oczy, gdy po 42. minucie na tablicy wyników było już 0:3. Ukraińcy znakomicie wykorzystywali kolejne błędy przeciwników. Do siatki trafiali Tete i Solomon, a także do własnej bramki Varane. W szatni Zidane z pewnością przygotował "suszarkę" dla graczy. Ci wyszli niesamowicie zmotywowani do gry w drugiej połowie. Zaledwie kwadrans po wznowieniu spotkania straty zmniejszyli Modrić (pięknym uderzeniem), a także Junior Vinicius. Wydawało się, żę Szachtarowi zabrakło odrobiny szczęścia, by przywieźć do domu trzy punkty. W jednej z ostatnich akcji meczu Real doprowadził do remisu 3:3, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego. Ukraińcy zabierają do domu pierwsze zwycięstwo.

Real Madryt - Szachtar Donieck 2:3 SKRÓT MECZU. Wszystkie gole ze spotkania Real - Szachtar [WIDEO]