Eric Maxim Choupo-Moting

Autor: Polsat Sport Eric Maxim Choupo-Moting

Liga Mistrzów: Neymar RZUCIŁ się na kolegę po meczu Atalanta Bergamo - PSG [WIDEO]

2020-08-13 0:17

Takie mecze, jak Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain (1:2) w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, wywołują ogromne emocje wśród samych piłkarzy. Na własnej skórze przekonał się o tym jeden z bohaterów tego spotkania Eric Maxim Choupo-Moting. Kiedy udzielał wywiadu, tuż za nim pojawił się Neymar, który... wskoczył mu na plecy.

Piłkarze Paris Saint-Germain byli uznawani za faworyta w meczu z Atalantą Bergamo. Od 27. minuty musieli jednak gonić wynik. Ostatecznie, udało im się wrócić z dalekiej podróży i wygrać po dwóch golach strzelonych w samej końcówce. Decydujący cios zadał Eric Maxim Choupo-Moting, który pojawił się na boisku w 80. minucie.

Skrót meczu Atalanta Bergamo - PSG [WIDEO]

Radość po końcowym gwizdku wśród piłkarzy PSG była ogromna. Najdobitniej pokazał to Neymar. Gdy Choupo-Moting udzielał wywiadu, Brazylijczyk po prostu wskoczył mu znienacka na plecy! 31-latek nie mógł powstrzymać śmiechu. Całą sytuację można zobaczyć poniżej.

W trakcie rozmowy Choupo-Moting przyznał, że nawet na moment nie przestał wierzyć w awans PSG. - W trakcie całego spotkania obie drużyny miały swoje okazje. Jeśli jednak pytasz mnie, to nigdy nie przestałem wierzyć. W futbolu wszystko jest możliwe. W poprzednich latach w końcówkach mieliśmy dużo pecha. Kiedy dołączyłem do drużyny, powiedziałem że dam z siebie wszystko, by takie sytuacje już się nie powtarzały, aby tak dobra drużyna odpadała z rozgrywek. Pokazaliśmy to w tym meczu - zauważył.