Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain

Autor: Pool Getty/Associated Press/East News Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain

Atalanta Bergamo - PSG: Skrót meczu [WIDEO]

2020-08-12 23:22

Skrót meczu Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain. Piłkarze Paris Saint-Germain wyeliminowali Atalantę Bergamo w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, wygrywając 2:1. O wyniku przesądziła niesamowita końcówka w wykonaniu paryżan. Do 90. minuty przegrywali bowiem 0:1. Zobacz skrót meczu Atalanta Bergamo - PSG.

W ćwierćfinałowej parze Ligi Mistrzów Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain faworyt wydawał się być oczywisty. Paryżanie od dłuższego czasu nie kryją wielkich ambicji i nie szczędzą jeszcze większych pieniędzy, by zbudować europejską potęgę. Wystarczy wspomnieć, że sam Neymar zarabia więcej niż wszyscy piłkarze z Bergamo razem wzięci...

KORONAWIRUS w FC Barcelona! Co z meczem z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów?

Po pierwszej połowie bliżej awansu była Atalanta Bergamo, która prowadziła od 27. minuty po trafieni Mario Pasalicia. Sensacja wisiała w powietrzu do samego końca, jednak w ostatnich minutach PSG zdołało odwrócić losy rywalizacji. Najpierw gola strzelił Marquinhos, później drugą bramkę dołożył Eric Maxim Choupo-Moting! W półfinale Neymar i spółka zmierzą się z Atletico Madryt albo RB Lipsk.

Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain 1:2 (1:0)

Bramki: Pasalić 27 - Marquinhos 90, Choupo-Moting 90+3

Atalanta: Marco Sportiello - Rafael Toloi, Mattia Caldara, Berat Djimsiti (60. Jose Luis Palomino) - Hans Hateboer, Marten de Roon, Remo Freuler, Robin Gosens (82. Timothy Castagne) - Mario Pasalić (70. Luis Muriel), Duvan Zapata (82. Jacopo Da Riva), Alejandro Gomez (59. Rusłan Malinowski)

PSG: Keylor Navas (79. Sergio Rico) - Thilo Kehrer, Thiago Silva, Presnel Kimpembe, Juan Bernat - Ander Herrera (72. Leandro Paredes), Marquinhos, Idrissa Gueye (73. Julian Draxler) - Pablo Sarabia (60. Kylian Mbappe), Mauro Icardi (80. Eric Maxim Choupo-Moting), Neymar

Co za radość! Neymar rzucił się na kolegę podczas wywiadu [WIDEO]

Robert Lewandowski jednak zgarnie ZŁOTĄ PIŁKĘ?! Do akcji wkracza FIFA

Koniec zamieszania! Legia Warszawa już wie, z kim rozpocznie bój o Ligę Mistrzów

ZOBACZ SKRÓT MECZU ATALANTA BERGAMO - PSG

Skrót meczu Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain

Autor: Polsat Sport Skrót meczu Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain Link: Skrót meczu Atalanta Bergamo - PSG