Opady śniegu w Bergamo

i

Autor: fot. AP Photo Opady śniegu w Bergamo storpedowały mecz Ligi Mistrzów Atalanta - Villarreal

Pogodowy armagedon! Mecz Ligi Mistrzów przełożony, wiemy kiedy piłkarze wyjdą na boisko

2021-12-08 21:36

Środa to jeden z najchłodniejszych dni dopiero co rozpoczętej zimy w Polsce. Ale nie tylko u nas we znaki dają się ujemne temperatury i opady śniegu. Na własnej skórze przekonali się o tym także we Włoszech, gdzie mecz Ligi Mistrzów Atalanta - Villarreal początkowo został opóźniony, a ostatecznie przeniesiony na czwartek.

Na kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego w Bergamo zaczął padać śnieg. Początkowo nie były to mocne opady, ale z minuty na minutę się nasilały. W efekcie murawa została zasypana i wtedy do akcji wkroczyły wszystkie obecne na stadionie służby techniczne.

Dramat reprezentanta Polski! Poważna operacja i bardzo długa przerwa. A był w formie życia!

Sędzia Anthony Taylor z Anglii po kontroli stanu boiska zadecydował, że mecz będzie opóźniony. Opady jednak nie ustawały, służby nie dawały rady zgarniać śniegu z murawy i w efekcie mecz został przełożony na czwartek.

A starcie Atalanty z Villarrealem rozstrzygnie, kto z drugiego miejsca w grupie F awansuje do 1/8 finału. W lepszej sytuacji są Hiszpanie, którzy mają jeden punkt więcej i im przepustki do kolejnej fazy Ligi Mistrzów zapewni remis. Gospodarze, by na wiosnę zagrać wśród najlepszych, będę musieli wygrać.

81-letni Pele znowu trafił do szpitala! Wiemy, co ze zdrowiem ikony futbolu

Sonda
Oglądasz wszystkie mecze Ligi Mistrzów?
Bayern Monachium ZABLOKOWAŁ występ Roberta Lewandowskiego w meczu z Węgrami?! | Futbologia
Najnowsze