Real - Barcelona NA ŻYWO w internecie. Zapis relacji LIVE z półfinału Ligi Mistrzów

2011-04-27 19:59

Real Madryt kontra FC Barcelona. Kolejne starcie gigantów, tym razem w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Oba zespoły zmierzyły się w Madrycie w pierwszym meczu półfinałowym, na który czekali kibice na całym świecie. My zapraszamy do przeczytania relacji na żywo z tego wydarzenia na portalu Gwizdek24.pl.

STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE. NACIŚNIJ F5, ŻEBY ODŚWIEŻYĆ.

90 min Koniec spotkania. Real - Barcelona 0:2

90 min Boisko opuszcza Villa, za niego Sergi

87 min GOOOOOOOL!!!!!!!! Znów Messi!!! Cóż za akcja Argentyńczyka!!! To 11 gol w 11 meczu LM w tym sezonie!

86 min Barcelona spokojnie, w środku pola, oczekuje na błędu rywali

83 min Zasłużona żółta kartka dla Adebayora po faulu na Busquetsie

81 min Dobra interwencja Sergio Ramosa, który dobrym wybiciem zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką Realu.

77 min GOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Messi trafia do siatki Realu!!!! 0:1!!!!! Piękna asysta Ibrahima Affelaya.

73 min Piłkarze Realu aż we trzech musieli powstrzymywać Davida Villę

68 min Co za sytuacja Barcy! Potężnie strzelił Villa, a dobitka Pedro była niecelna!

66 min Dośrodkowanie Alonso z wolnego, strzela głową Ronaldo, ale za słabo

65 min Awanturujący się Mourinho wyleciał na trybuny

61 min Czerwona kartka dla Pepe po brutalnym faulu na Danim Alvesie!

60 min Pedro przewraca się w polu karnym, ale faulu Marcelo nie było

58 min Valdes pod naporem Adebayora musiał wybić piłkę na aut. Błąd Mascherano

57 min Brutalny faul Mascherano na Pepe. Zasłużona żółta kartka dla Argentyńczyka.

53 min Żółta kartka dla Ramosa po faulu na Messim

50 min Ronaldo w ścietnej sytuacji po błędzie obrony Barcelony, ale zagrał zbyt egoistycznie

48 min Adebayor chciał przelobować Valdesa z połowy boiska, ale mu się to nie udało.

47 min Mocny strzał Messiego, ale w obrońców Realu

46 min Adebayor wchodzi na boisko za Oezila.

46 min Rozpoczęli

Zapraszamy po przerwie.

Koniec pierwszej połowy, ale sporo się działo w tunelu. Piłkarze obu drużyn... pobili się. Na szczęście szybko zaprowadzono porządek.

45 min Szansa dla Realu! Najpierw strzelił Ronaldo, a potem dobitkę Oezila broni Valdes. Niemiec był jednak na spalonym.

45 min Ronaldo znów w mur

44 min Alves faulował Di Marię i dostał żółtą kartkę

43 min Dwójkowa akcja Xaviego z Villą, ale górą znów "Królewscy".

42 min Messi wdał się w drybling przed polem karnym Realu. Zabrano mu jednak piłkę.

Przed meczem jego wynik wytypował były zawodnik Realu, Guti: - Chcę, aby wygrał Madryt. Każdy rezultat, w jakim Barcelona nie strzeli bramki na Bernabéu, będzie dobry. Stawiam na 2:0 - powiedział Hiszpan. Czy ma rację?

38 min Ronaldo prosto w mur a konkretnie w... Messiego

37 min Di Maria sam się wywrócił, a sędzia uznał, że Alves faulował. Mamy kolejnego wolnego.

35 min Marcelo faulowany i będzie rzut wolny dla Realu Madryt

30 min Xavi przyłożył z całej siły z dystansu. Wysoko nad poprzeczką.

25 min Messi przedziera się przez defensywę Realu, podaje do Xaviego, a ten świetnie strzela. Równie dobrze broni jednak Casillas

23 min Keita w dobrej sytuacji, ale uprzedzony przez Ramosa

18 min Lass Diarra świetnie odebrał piłkę Leo Messiemu. Argentyńczyk na razie bezradny

- Z Jose Mourinho łączą mnie świetne relacje. Mam do niego wielki szacunek z powodu lat, w których pracowaliśmy razem, wiele się od niego nauczyłem, to osoba, która za wszelką cenę dąży do celu - powiedział przed meczem Xavi Hernandez. Dziś z pewnością sentymentów jednak nie będzie i Xavi zrobi wszystko, by zasmucić portugalskiego szkoleniowca.

13 min Leo Messi był bliski przedarcia się przez obronę Realu, ale został jednak powstrzymany

10 min Strzał Villi z dystansu i piłka bardzo blisko bramki Casillasa!!!

8 min Piłkarze Barcy wymieniają dziesiątki podań. Jak na razie bez zagrożenia pod bramką Casillasa.

4 min Strzał z dystansu Ronaldo, ale słaby i po ziemi. Bez problemów łapię piłkę Victor Valdes.

3 min Obie drużyny grają bardzo spokojnie. Gra toczy się w środku boiska.

- Cristiano Ronaldo jest wspaniały. Jest obunożny, ma niesamowite umiejętności, siłę, a ponadto znakomicie gra głową. Lionel Messi również jest fantastycznym zawodnikiem. Naprawdę ciężko jest wybrać jednego z nich. To tak jakbyś rzucał monetą i albo wypadnie orzeł, albo reszka. Ale dla mnie najlepszy jest Cristiano - powiedział przed tym meczem menedżer Manchesteru United, sir Alex Ferguson. Czy dziś rzeczywiście lepszy okaże się Portugalczyk?