Kibice Zenitu palą niemiecką flagę

i

Autor: East News

Sevilla - Manchester City: Kibole znów pobili się na ulicach! Zobacz WIDEO

2015-11-03 17:21

Szlagier 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Sevilla - Manchester City rozpocznie się dziś o godz. 20:45, ale kibole obu drużyn już wczoraj dali o sobie znać. Na ulicach Sewilli doszło do starć "fanów". Wszystko zarejestrowały miejskie kamery. Chuligani sę ze sobą nie patyczkowali, bo w ruch poszły znaki drogowe, kostka brukowa, a nawet ławki! A swój drobny udział w tym mają... kibice Śląska Wrocław! Zobacz WIDEO.

Zarówno brytyjskie, jak i hiszpańskie media są zgodne w tym, że starcia na ulicach Sewilli sprowokowali hiszpańscy chuligani. Ponoć zaatakowali fanów Manchesteru City już w jednym z barów, a w ruch poszły nawet... noże! Kibice "The Citizens" nie pozostali jednak dłużni i walki przeniosły się na zewnątrz.

Kibole Śląska Wrocław ROZRABIALI w Manchesterze! Starli się z fanami Sevilli [WIDEO]

Kibole walczyli ze sobą przy użyciu wszystkiego, co obecnie było pod ręką: znaków drogowych, ławek czy kostki brukowej. Nie ma żadnych informacji na temat rannych w tej bójce.

Co ciekawe mówi się, że swój skromny udział w incydencie na ulicach stolicy Andaluzji mają kibole Śląska Wrocław! Dwa tygodnie temu głośno było o tym, że przy okazji meczu Manchester City - Sevilla zaatakowali fanów gości. Teraz w niektórych mediach można znaleźć informacje, że atak na sympatyków "The Citizens" to rewanż hiszpańskich chuliganów za tamte wydarzenia. Czyżby pomylili barwy Śląska i Manchesteru?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze