Szymon Marciniak w meczu City - Real

i

Autor: AP PHOTO Szymon Marciniak w meczu City - Real

Co za pieniądze!

Tyle zarobi Szymon Marciniak za finał Ligi Mistrzów. Prawdziwa fortuna na koncie Polaka, wielkie pieniądze

2023-05-22 17:45

Szymon Marciniak doznał dzisiaj kolejnego, wielkiego zaszczytu w swojej karierze i poprowadzi finał piłkarskiej Ligi Mistrzów między Manchesterem City a Interem Mediolan. Wiemy już, ile Polak może zarobić za sędziowanie finału europejskich rozgrywek i mówimy tu o naprawdę dużej stawce! Prawdziwa fortuna może trafić do kieszeni arbitra.

Szymon Marciniak ma za sobą znakomity okres w swojej karierze. Arbiter jeszcze w grudniu prowadził spotkanie finałowe mistrzostw świata między Argentyną a Francją, a teraz w zaszczycie przypadnie mu sędziowanie finału Ligi Mistrzów między Manchesterem City a Interem Mediolan. Wiemy już, ile za spotkanie Polak może zarobić i mówimy tu o naprawdę dużej kwocie. Mało który arbiter może liczyć na takie pieniądze.

Wiemy, ile Marciniak może zarobić za finał Ligi Mistrzów. Wielkie pieniądze mogą trafić na konto arbitra!

Nie da się ukryć, że zarobki sędziów, którzy prowadzą mecze Ligi Mistrzów są dość zróżnicowane. Szymon Marciniak, uważany za najlepszego obecnie sędziego piłkarskiego na świecie należy jednak do grupy Elite, która za spotkania na tym poziomie dostaje naprawdę duże pieniądze. Według portalu SportingFree, za poprowadzenie meczu Polak dostanie 10 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu daje 40 tysięcy złotych. Polak prowadził już 8 spotkań Champions League w tym sezonie, także za sezon 2022/2023 zarobił kwotę 80 tysięcy dolarów.

Sonda
Czy Szymon Marciniak to najlepszy sędzia w Europie?
Listen on Spreaker.
Najnowsze