Cristiano Ronaldo. Piłkarz piąty raz znalzł się w mundialowej kadrze Portugalii

i

Autor: Ludovic Péron, flickr.com, Creative Commons Cristiano Ronaldo. Piłkarz piąty raz znalzł się w mundialowej kadrze Portugalii

Słynny Portugalczyk ma ofertę z kosmosu

550 tysięcy euro DZIENNIE! Cristiano Ronaldo ma zarobić złote góry w Arabii Saudyjskiej

2022-12-01 10:12

Potwierdzają się plotki, które pojawiły się już w momencie, gdy Cristiano Ronaldo rozstał się w atmosferze skandalu z Manchesterem United. Portugalczykiem zainteresowani są bardzo szejkowie z Arabii Saudyjskiej i oferują supergwieździe futbolu złote góry. W kilku poważnych medialnych źródłach przekazano właśnie informację, że CR7 otrzymał oficjalną ofertę z klubu Al-Nassr. Kwota proponowana przez potencjalnego nowego pracodawcę Ronaldo zwala z nóg!

Od razu trzeba podkreślić: nic nie zostało jeszcze podpisane, niemniej strona arabska odkryła karty. Jak pisze specjalista od światowych transferów, dziennikarz Fabrizio Romano, oferta opiewa na trzy lata i za każdy z sezonów na Bliskim Wschodzie Portugalczyk miałby otrzymać blisko 200 mln euro! To czyniłoby go najlepiej zarabiającym sportowcem świata. Z kolei „The Sun” podaje, że suma wynosi właśnie 200 mln i rozkłada kasę dla Ronaldo na czynniki pierwsze. W efekcie zarobek Cristiano kształtowałby się na poziomie – bagatela – 550 tysięcy euro DZIENNIE!

Wojciech Szczęsny zawieszony na mundialu? Wszystko przez rozmowę z Messim, "nie wiem, czy to było legalne"

Zainteresowanie arabskich klubów słynnym piłkarzem nie pojawiło się nagle obecnie, już wiele miesięcy temu miał otrzymywać propozycje, jednak wtedy podkreślał, że jego priorytetem jest gra w Lidze Mistrzów i dlatego wybiera pozostanie w United. Determinacja szefów Al-Nassr wydaje się jednak obecnie niezwykle silna. Piłka jest po stronie CR7.

Argentyńczycy przejechali się po Polsce. Mocny atak po awansie Biało-Czerwonych, "Żenująca Polska"

Nie brakuje opinii, że obecność Ronaldo w Arabii Saudyjskiej ma zwiększyć szanse tego kraju na otrzymanie organizacji mundialu w 2030 roku. Portugalski gracz miałby się stać twarzą projektu, choć na razie jest w sferze przymiarek. Mówi się, że Arabia miałaby się ewentualnie starać o przyznanie współorganizacji MŚ razem z Egiptem i Grecją.

Marcin Najman wyjawił tajemniczą broń reprezentacji Polski na mecz z Francją? Wbił szpileczkę Michniewiczowi

Jak pisze Romano, formalna propozycja Al-Nassr to jedno, ale zawodnik na razie skupia się na mundialu i nie zdecydował, co dalej. Poza tym większa część proponowanych Ronaldo pieniędzy pochodzi z umów sponsorskich – a to może skomplikować negocjacje w kwestiach związanych z prawami do wizerunku gwiazdora.

Polska cierpiała. Szczęsny bohaterem. Komentarz po meczu Polska - Argentyna
Najnowsze