Najman - Michniewicz

i

Autor: Sebastian Wielechowski / Super Express Najman - Michniewicz

Najman po Polska - Argentyna

Marcin Najman wyjawił tajemniczą broń reprezentacji Polski na mecz z Francją? Wbił szpileczkę Michniewiczowi, "są kompletnie zieloni"

2022-12-01 9:03

Marcin Najman postanowił zabrać głos w sprawie meczu Polaków z Argentyną. Były pięściarz na swoim Twitterze w dość humorystyczny sposób wbił szpileczkę drużynie Czesława Michniewicza. Zdaniem Najmana, po tym, co pokazali Polacy, Francuzi mają dość duży problem, bo sami nie wiedzą, jaki styl ma nasza reprezentacja.

Marcin Najman postanowił skomentować mecz Polaków z Argentyną. W nagraniu opublikowanym na Twitterze, były pięściarz postanowił wbić szpileczkę Czesławowi Michniewiczowi i stylowi, który prezentuje obecnie polska kadra. Jak mówi Najman, Polacy mają pewną przewagę przed spotkaniem z Francją, gdyż "Les Blues" widząc grę "Biało-Czerwonych" sami nic nie wiedzą o naszym stylu i nie są w stanie się dobrze przygotować do spotkania. 

Marcin Najman postanowił powiedzieć o meczu z Argentyną. Wbił szpileczkę Michniewiczowi

Jak zaznacza Najman, przegrana Polaków z Argentyną w słabym stylu mogła być związana ze specjalnym założeniem sztabu reprezentacji Polski, aby mistrzowie świata nie byli w stanie przygotować się do meczu z Polakami.

- Przecież to był mecz ewidentnie zagrany tak, żeby Francuzi zupełnie nie mogli nas rozczytać. Przecież my zupełnie nie mieliśmy piłki, no to, z czego nas rozczytają? Nie wiedzą, jak się dzisiaj prezentujemy (...) Świetna myśl taktyczna naszego selekcjonera. Byliśmy na łączach z tym stadionem obok. Wszystko mieliśmy pod kontrolą. Cokolwiek by się działo, trzeba by było strzelić gola, to byśmy strzelili. Jedną żółtą kartkę mogliśmy jeszcze złapać, no to złapaliśmy. Wszystko pod pełną kontrolą (...) Zrozumcie, tu nie chodzi o jeden mecz. Tu chodzi o zwycięstwo w turnieju. Francja jest dzisiaj zielona, w ogóle nic nie wie na nasz temat. Ile my żeśmy razy mieli piłkę? Świetnie to rozegrał Czesław Michniewicz. Awans, a przed następnym rywalem możemy obrać każdą taktykę, bo i tak nie wiedzą, jak gramy - mówił Najman.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Polska cierpiała. Szczęsny bohaterem. Komentarz po meczu Polska - Argentyna
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze