Szczęsny będzie miał problemy?

Wojciech Szczęsny zawieszony na mundialu? Wszystko przez rozmowę z Messim, "nie wiem, czy to było legalne"

2022-12-01 7:58

Wojciech Szczęsny będzie miał problemy po meczu Polska - Argentyna? Bramkarz Juventusu i reprezentacji Polski zdradził, o czym rozmawiał z Leo Messim w trakcie weryfikacji VAR, przed rzutem karnym dla Albicelestes. Jak wyznał golkiper, to o czym rozmawiali, nie było do końca legalne, a on sam może zostać zawieszony!

Wojciech Szczęsny może mieć problemy po meczu Polaków z Argentyną? Okazuje się, że bramkarz reprezentacji Polski tuż przed konfrontacją z gwiazdorem PSG w trakcie rzutu karnego, uciął sobie z nim pogawędkę, gdzie doszło do dość kontrowersyjnej wymiany zdań. Sam bramkarz Juventusu liczy się z tym, że przez treść rozmowy z Messim może zostać zawieszony na mundialu!

Wojciech Szczęsny zawieszony przez pogawędkę z Messim? Wszystko stało się przed rzutem karnym

Jak przyznał bramkarz reprezentacji Polski tuż po zakończonym meczu, w trakcie weryfikacji VAR przed rzutem karnym dla Argentyny on i Leo Messi ucięli sobie krótką pogawędkę, która może mieć swoje złe konsekwencje. Okazuje się bowiem, że panowie założyli się o pieniądze względem tego, czy arbiter odgwiżdże karnego. Takie zachowanie w trakcie spotkania mistrzostw świata może wiązać się z dużymi konsekwencjami, z czego zdaje sobie sprawę sam polski zawodnik.

- Rozmawialiśmy przed karnym i powiedziałem: daję sto euro, że sędzia nie podyktuje karnego. No i przegrałem. Przegrałem zakład z Messim, ale mu nie zapłacę - powiedział Szczęsny.

- Nie wiem, czy to legalne, ale obawiam się, że nie. Mogę za to zostać zawieszony na mundialu. Ale nie obchodzi mnie to teraz - podsumował golkiper polskiej kadry.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Polska cierpiała. Szczęsny bohaterem. Komentarz po meczu Polska - Argentyna

Do największych sukcesów Polski na mundialach jeszcze daleko!

Włącz podcast i sprawdź, czy pamiętasz największe mundialowe osiągnięcia polskiej kadry!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Najnowsze