Argentyna – Meksyk TV TRANSMISJA Mundial 2022 Argentyna – Meksyk STREAM ONLINE

i

Autor: Cyfrasport Argentyna – Meksyk TV TRANSMISJA Mundial 2022 Argentyna – Meksyk STREAM ONLINE

FIFA zajmie się sprawą?

Argentynę czekają duże problemy w meczu z Polską? Jest zażalenie, FIFA może przyjrzeć się sprawie

2022-11-30 7:47

Reprezentacja Argentyny już dziś zmierzy się w pojedynku o "być albo nie być" na piłkarskich mistrzostwach świata. Jeśli Albicelestes wygrają, to zapewnią sobie awans do kolejnej rundy. Okazuje się jednak, że drużyna z Ameryki Południowej może mieć duże problemy, na które uskarżali się już Brazylijczycy. FIFA może przyjrzeć się sprawie!

Mecz Polaków z Argentyną może wpłynąć na przyszłość Albicelestes na turnieju. Jeśli nie wygrają, znajdą się w bardzo ciężkiej sytuacji i będą musieli liczyć na wynik spotkania w meczu Arabii Saudyjskiej z Meksykiem. Okazuje się, że stadion w Doha, na którym rozgrywany będzie mecz może niekorzystnie wpłynąć na piłkarzy z Ameryki Południowej. Przykład starcia Brazylijczyków ze Szwajcarami pokazuje, że warunki panujące na obiekcie, a przede wszystkim jego murawa, mogą wytrącić z gry technicznych graczy. FIFA może przyjrzeć się sprawie.

Mecz Polska - Argentyna. Problemy Albicelestes? Na to skarżyli się już Brazylijczycy

Nie jest tajemnicą, że Argentyna, podobnie jak Brazylia, jest drużyną, która lubi grać techniczną szybką piłkę, ale stadion w Doha, na którym ma być rozgrywany mecz przeciwko Polsce, ma mieć, zdaniem przedstawicieli reprezentacji Brazylii, dość słabą murawę, która nie pozwala na ten styl gry. Canarinhos ostatnio rozgrywali tu mecz przeciwko Szwajcarii i mieli wielkie zastrzeżenia do zorganizowanej nawierzchni, więc poproszą FIFA o to, aby przyjrzała się sprawie. Czy Argentyna też będzie miała problem z tym, aby rozgrywać piłkę? O tym przekonamy się już za kilka godzin. 

- Poprosimy FIFA o dokładne zbadanie murawy. Obawiamy się, że stan murawy pogorszy się przed 1/8 finału, bo na tym stadionie zostały jeszcze dwa mecze do rozegrania" - zapowiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej Juninho Paulista, koordynator do spraw sportowych reprezentacji Brazylii.

Plaża w Katarze. Skąpo ubrane Argentynki typują wynik meczu z Polską
Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze