Arkadiusz Milik, Agata Sieramska

i

Autor: Instagram/ arekmilik Arkadiusz Milik, Agata Sieramska

zabawa na całego

Arkadiusz Milik dosiadł prawdziwej bestii! Napastnik reprezentacji Polski bawi się w najlepsze z ukochaną na wakacjach po mundialu

2022-12-08 14:19

Po tym, jak reprezentacja Polski odpadł z mistrzostw świata w Katarze, część piłkarzy Biało-czerwonych od razu udała się na krótki wypoczynek, tak jak Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji Polski bawi się w najlepsze ze swoją ukochaną. Agatą Sieramską, a teraz pokazał, jak spędza czas na rajskich wakacjach. Dosiadł niezłej bestii.

Pomimo tego, że mistrzostwa świata w Katarze skończyły się dla reprezentacji Polski już na etapie 1/8 finału, co i tak jest historycznym wyczynem, to w ligowych rozgrywkach wciąż trwa przerwa, którą postanowili wykorzystać niektórzy piłkarze Biało-czerwonych i prosto po mundialu udali się na wakacje, aby wykorzystać jeszcze swój wolny czas. Tak uczynił również Arkadiusz Milik, który wraz z ukochaną wybrał się na odpocząć w rajskich warunkach. Teraz na profilach polskiego napastnika pojawiły się kolejne zdjęcia ze wakacji.

Tak Arkadiusz Milik bawi się na wakacjach po mistrzostwach świata w Katarze! Okiełznał niezłą bestię

Już na pierwszy rzut oka doskonale widać, że Arkadiusz Milik i Agata Sieramska doskonale bawią się w ciepłych krajach. Pierwsze zdjęcie ze wspólnych wakacji przedstawiało bowiem szeroko uśmiechniętych piłkarza i jego ukochaną podczas spaceru wśród fal. Teraz Arkadiusz Milik postanowił pochwalić się jedną z atrakcji, na którą zdecydował się podczas rajskich wakacji.

Arkadiusz Milik dosiadł prawdziwej bestii! Napastnik reprezentacji Polski bawi się w najlepsze z ukochaną na wakacjach po mundialu

Sieramska udostępniła na swoim Instagramie, którą później napastnik reprezentacji Polski podał dalej na swoim koncie. Widać na nie, jak Arkadiusz Milik na potężnym skuterze wodnym. Polski napastnik po tym, jak dosiadł bestii, zabrał swoją ukochaną na przejażdżkę, urozmaicając nieco wakacje w ciepłych krajach. 

Zobaczcie fotki z wakacji Arkadiusza Milika i Agaty Sieramskiej, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Arkadiusz Milik na skuterze wodnym na wakacjach

i

Autor: Instagram/ arekmilik screen Arkadiusz Milik na skuterze wodnym na wakacjach
Najnowsze