Leo Messi, reprezentacja Argentyny

i

Autor: Cyfrasport Leo Messi, reprezentacja Argentyny

Walka o awans na całego

Aż trudno uwierzyć, co Argentyna wyprawia przed meczem z Polską! Nie patrzyli na koszty, sięgnęli po swoją tajną broń

2022-11-29 17:20

Mecz Polski i Argentyny jest równie ważny dla jednych i drugich. Polacy są w lepszej sytuacji, bo nam awans zapewni już remis, ale granie na remis z taką drużyną może być bardzo niebezpieczne i może się boleśnie zemścić. Oba zespoły zrobią więc wszystko, by wygrać, a Argentyna sięga po wszelkie środki, aby wesprzeć swoich piłkarzy w starciu z dowodzoną przez Czesława Michniewicza reprezentacją Polski.

Starcie reprezentacji Polski z Argentyną budzi wiele emocji w obu krajach. Argentyńczycy zdają się być faworytem tego starcia, ale przecież przegrali pierwszy mecz z Arabią Saudyjską, a w meczu z Meksykiem, choć wygrali, nie zaprezentowali się najlepiej. Polacy póki co mogą pochwalić się jedną z najlepszych defensyw na mistrzostwach – obok Brazylii i Maroka są jedynym zespołem, który nie stracił jeszcze gola. A czyste konto w tym spotkaniu zapewni nam awans – brak gola dla rywali to minimum remis, który Polakom wystarczy do wyjścia z grupy. Nadzieje i obawy mieszają się więc w różnych proporcjach w obu krajach i Argentyna chce, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Okazuje się, że zapewniła nawet... przyjazd swoich ultrasów na mecz z Polską!

Argentyna sięga po tajną broń! Oni mają wesprzeć piłkarzy

Polacy nie mają zbytniego wsparcia ze strony kibiców na tym turnieju. Oczywiście, fani z Polski oraz kibice naszej kadry (przede wszystkim Lewandowskiego) z innych krajów wspierają Biało-Czerwonych, ale tych z Meksyku czy Arabii Saudyjskiej było na meczach więcej i było to wyraźnie słychać podczas starć z tymi drużynami. Wiele wskazuje na to, że podczas starcia z Argentyną będzie, a nasi rywale postanowili nawet sprowadzić specjalnych, najbardziej zagorzałych fanów, by ci poprowadzili doping w tym niezwykle ważnym meczu.

Jak podaje TVP Sport, powołując się na miesięcznik „To my kibice”, Argentyna opłaci przelot i zakwaterowanie dla tzw. barra bravas. To kibice, którzy prowadzą doping najlepszych klubów w Argentynie, a w trakcie rozgrywek międzynarodowych wspierają swoją reprezentację. Ok. 200 takich kibiców miało być już sprowadzonych przed meczem z Meksykiem, a teraz mają dołączyć kolejni, by w sposób zorganizowany prowadzić doping dla Argentyny w starciu z Polską. Wiele więc wskazuje na to, że znów stadion „nie będzie pomagał” Biało-Czerwonym.

Strefa kibica podczas meczu Polska – Arabia Saudyjska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze