Bartosz Bereszyński

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Bereszyński

Co z przyszłością Polaka?

Bartosz Bereszyński na celowniku giganta. Na drodze transferu stoi przeszkoda, co z przyszłością Polaka?

2022-12-14 14:43

Bartosz Bereszyński ma za sobą bardzo udany mundial, to też przyciągnął on uwagę wielu uznanych firm. Ostatnio dużo mówi się o tym, że interesuje się nim Napoli. Do transferu może jednak nie dojść przez pełną zawiłość, która wychodzi na jaw dopiero teraz. Co dalej z przyszłością Polaka?

Bartosz Bereszyński może stać się bohaterem wielkiego transferu. Nie jest tajemnicą, że reprezentant Polski zrobił dzięki występom na mundialu w Katarze bardzo duże wrażenie na włodarzach kilku europejskich klubów. Duże zainteresowanie obrońcą Sampdorii wykazuje Napoli, które bardzo chętnie zatrudniłoby Polaka. Do przenosin może jednak nie dojść, a wszystko przez pewne komplikacje transferowe.

Bartosz Bereszyński w Napoli? Mogą wystąpić pewne problemy!

O ile przenosiny do Bereszyńskiego wydawałyby się czymś prostym, o tyle dochodzi do pewnego nieporozumienia między Sampdorią a Napoli w sprawie transferu Polaka. Klub z Genoi chciałby za swojego podstawowego obrońcę Alessandro Zanioliego z Napoli. Tutaj akurat sprawie pomóc nie chcą same władze Napoli, które z jednej strony są zainteresowanie Polakiem, ale z drugiej nie chcą puszczać młodego Włocha, w którym widzą duży potencjał. Innym pomysłem na zakontraktowanie Polaka przez Napoli ma być jego wypożyczenie z Napoli z klauzulą wykupu. Klub spod Wezuwiusza będzie miał jednak dość dużą konkurencję, jeśli będzie chciał pozyskać Polaka - jego usługami ma się interesować także AS Roma.

Konferencja prasowa reprezentacji z Kataru. Bereszyński i Szymański przed meczem z Meksykiem
Sonda
Czy Bartosz Bereszyński zasili szeregi AS Romy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze