Ivana Knoll

i

Autor: Instagram/knolldoll Ivana Knoll

Gorąca fotografia

Chorwacka seksbomba obnażyła się przed lustrem. Ivana Knoll nie wstydziła się tego pokazać publicznie, krew w żyłach aż buzuje

2023-05-11 13:43

Mistrzostwa świata w Katarze już dawno za nami, a mimo tego szum wokół Ivany Knoll nie maleje. Chorwacka seksbomba podczas mundialu na Bliskim Wschodzie stała się prawdziwą gwiazdą i zyskała miliony fanów na całym świecie. Co więcej, nieustannie prowokuje swoimi fotografiami w mediach społecznościowych i publikuje zdjęcia, które rozgrzewają internautów.

Mistrzostwa świata w Katarze dostarczyły mnóstwa piłkarskich emocji i fani zapamiętają niektóre spotkania na długie lata. Zwłaszcza finał mundialu pomiędzy Francją a Argentyną, który był wręcz zwariowany. W pamięci kibiców oglądających mecze mistrzostw świata zapadła również pewna postać, która niekoniecznie związana była stricte z piłką nożną. Mowa oczywiście o Ivanie Knoll, która zrobiła prawdziwą furorę w Katarze. Chorwatka została okrzyknięta "miss mundialu" i zyskała miliony fanów.

Ivana Knoll półnaga przed lustrem. Wszystko pokazała publicznie, niebywale skąpe bikini

Wszystko za sprawą odważnych strojów, jakie zakładała na mecze. Bardzo często odsłaniały one zgrabne ciało Chorwatki, co według zapowiedzi przed mundialem miało być restrykcyjnie traktowane przez władze Kataru, gdzie bardzo mocno przestrzegane są zwyczaje islamu. Mimo wszystko Knoll prezentowała swoje wdzięki i nie miała z tego powodu większych problemów. Na Instagramie obserwuje ją obecnie ponad 3 mln użytkowników. Ci mogli zobaczyć ostatnio Knoll w skąpym bikini. Chorwatka nagrała krótkie wideo przed lustrem i można się jedynie domyślać, że spora część fanów na tym nagraniu zatrzymała wzrok nieco dłużej.

Ivana Knoll

i

Autor: Instagram/knolldoll Ivana Knoll
Najnowsze