Cristiano Ronaldo grzebał w majtkach

i

Autor: Twitter Cristiano Ronaldo grzebał w majtkach

Nie do wiary!

Cristiano Ronaldo grzebał w majtkach podczas meczu i zjadł to, co wyciągnął! Ohydne wideo

2022-11-25 12:25

Cristiano Ronaldo pojechał na mundial mając spore problemy klubowe. Jeszcze przed pierwszym meczem w Katarze gruchnęła wieść o jego rozwiązaniu kontraktu z Manchesterem United. Choć w premierowym spotkaniu CR7 strzelił gola, a Portugalia wygrała z Ghaną 3:2, to znowu stał się przedmiotem drwin. Wszystko za sprawą wideo, na którym wsadza sobie rękę pod spodenki i później wkłada coś do buzi.

Wygląda na to, że tradycja grzebania w spodniach podczas mistrzostw świata ma się dobrze. Kibice pamiętają doskonale zachowanie byłego selekcjonera Niemców - Joachima Loewa. Trener wielokrotnie był przyłapywany przez kamery, gdy wykonywał wątpliwe gesty. Jednak nikt nie spodziewał się czegoś podobnego po Cristiano Ronaldo. Wielka gwiazda światowego futbolu wpadła przy okazji pierwszego spotkania Portugalii w fazie grupowej. W pewnym momencie skierowana na niego kamera zarejestrowała moment, w którym wkłada rękę pod spodenki i chwilę grzebie! Jednak na tym nie skończył. Po chwili wyciągnął coś i wsadził do buzi. Szokujące zachowanie szybko obiegło świat.

Krychowiak haruje na mundialu, a jego piękna żona znowu publicznie pokazuje ciało. Oszałamiające zdjęcia

Cristiano Ronaldo grzebał w majtkach. Po co?!

Dzisiejsza piłka nożna znacznie różni się od tej, którą oglądaliśmy jeszcze kilkanaście lat temu. Zawodnicy są w pełni profesjonalistami i znają możliwości swojego organizmu. Często zdarza się więc, że w trakcie spotkań niektórzy podchodzą do ławek rezerwowych i korzystają z różnego rodzaju odżywek, batoników, żeli energetycznych. Na taki zabieg, tylko bez podchodzenia do ławki, zdecydował się prawdopodobnie Ronaldo.

Portugalczyk, który strzelił w czwartek swojego kolejnego gola na mundialu, wyraźnie wspomógł się czymś odżywczym. Po raz pierwszy szersza publika zobaczyła tak specyficzny sposób transportowania dozwolonych wspomagaczy. Wyciągania ze spodenek jeszcze chyba nie było! Z pewnością wielu to zgorszy, ponieważ wszystko jest wyjątkowo niehigieniczne.

Neymar płakał z bólu przez kontuzję! Tak wyglądała jego stopa po meczu Brazylia – Serbia. Okropne zdjęcie

Cristiano Ronaldo cały w nerwach

W czwartkowy wieczór Cristiano Ronaldo był cały w nerwach. Nic dziwnego, ponieważ jego drużyna, która do Kataru udała się z wielkimi aspiracjami, do końca musiała drżeć o wygraną z Ghaną. Ostatecznie ekipa z Europy wygrała po dreszczowcu 3:2. Dla CR7 kolejnym policzkiem było zachowanie rywala. Strzelec gola dla Ghany fetując bramkę postanowił zagrać na nosie gwieździe i skopiował cieszynkę byłego już piłkarza Manchesteru United.

TO będzie najważniejszy mecz Polaków na mundialu!

Posłuchaj komentarza przed spotkaniem z Arabią Saudyjską!

Listen to "Z Arabią Saudyjską GRAMY O ŻYCIE. Komentarze przed meczem." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze