Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

zabrał głos

Cristiano Ronaldo nie wytrzymał! Wymowny wpis gwiazdora, odpowiedział na wszelkie zarzuty podczas mundialu w Katarze

2022-12-08 16:54

W ostatnim czasie oczy wielu fanów piłki nożnej zwrócone są w kierunku Cristiano Ronaldo, który po tym, jak rozstał się z Manchesterem United musiał pogodzić się rolą rezerwowego w ostatnim meczu reprezentacji Portugalii na mundialu. Posadzenie "CR7" na ławce wywołało lawinę spekulacji, jednak sam zainteresowany szybko postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Ostatnie miesiące bez dwóch zdań nie potoczyły się po myśli Cristiano Ronaldo. Gwiazdor reprezentacji Portugalii i do niedawna Manchesteru United nie był wiodącą postacią swojej drużyny, co skończyło się dla niego rozwiązaniem kontrakt z ekipą z Old Trafford i masą plotek oraz spekulacji, których nie brakowało na całym świecie. Po odejściu z United, "CR7" miał przynajmniej błyszczeć na mistrzostwach świata w Katarze, ale już w meczu 1/8 finału przeciwko Szwajcarii, selekcjoner zdecydował, że Ronaldo spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych. To wywołało lawinę, a na atak w kierunku trenera i federacji zdecydowała się nawet siostra "CR7". Teraz głos zabrał również sam zainteresowany, który jednak zaprzeczył wszystkim doniesieniom, aby miał pokłócić się z Santosem.

Wymowny wpis Cristiano Ronaldo! Gwiazdor reprezentacji Portugalii zabrał głos po oskarżeniach

- Nasza drużyna jest zbyt zżyta, by mogła zostać rozbita przez siły zewnętrzne. Nasz naród jest zbyt odważny, by dać się zastraszyć jakiemukolwiek przeciwnikowi. Drużyna w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu, która będzie walczyć o marzenie do samego końca! Uwierz razem z nami Portugalio! - napisał krótko na Twitterze "CR7" dając do zrozumienia, że nie ma wewnątrz reprezentacji Portugalii żadnych konfliktów. 

Sonda
Czy Portugalia wygra mistrzostwa świata w Katarze?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zakończeniu kariery Roberta Lewandowskiego. Przewiduje, czy to się stanie już teraz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze