To musi zaboleć

Cristiano Ronaldo uderzony w czuły punkt. Ała! Bolesna szpilka gwiazdy zwolnionej z powodu Portugalczyka

2023-01-10 12:13

Cristiano Ronaldo został bohaterem nowego klubu. Piłkarz występujący teraz w Arabii Saudyjskiej przeniósł się do Al-Nassr. Portugalczyk był gorąco powitany w nowej ekipie. Nie wszystkim jednak podobały się te kwestie. Najboleśniej uderzył w niego Vincent Aboubakar, którego zwolniono, by móc zatrudnić Cristiano Ronaldo. Uderzył w niego w czuły punkt.

Cristiano Ronaldo czeka na wielki debiut w nowym klubie Al-Nassr. Po przenosinach do Arabii Saudyjskiej spotkało go jednak kilka problemów. Przede wszystkim związanych z debiutem w tej ekipie. W żółto-niebieskim trykocie Cristiano Ronaldo nie mógł zagrać ze względu na limity obcokrajowców. Z tego powodu z klubu zwolniono Vincenta Aboubakara. Dzięki temu Al-Nassr może zarejestrować do gry Cristiano Ronaldo.

Georgina Rodriguez pokazała zdjęcie i wywołała burzę. Poszło o dzieci Ronaldo, piłkarz z partnerką znalazł się na celowniku

Ronaldo uderzony w czuły punkt. Aboubakar wbił mu szpilkę!

Vincent Aboubakar udzielił komentarza „Mundo Deportivo” na temat współpracy z Cristiano Ronaldo na treningach. Szybko zdecydował się wbić szpilkę Portugalczykowi. Zdecydował się na uderzenie w niego przez Leo Messiego.

- Zawsze myślałem, że Messi jest lepszy od Ronaldo, ale po treningu z Ronaldo okazało się, że miałem rację - miał powiedzieć Vincent Aboubakar.

Zobacz, jak mieszka w Arabii Saudyjskiej Cristiano Ronaldo. Zdjęcia w galerii poniżej!

Zarobki Cristiano Ronaldo w Al-Nassr

Cristiano Ronaldo zarobi wielkie pieniądze w Arabii Saudyjskiej. W Al-Nassr ma otrzymywać potężną fortunę. Według medialnych doniesień ma to być 200 milionów euro za sezon gry w Arabii Saudyjskiej. Nieoficjalnie mówi się, że ma także promować na kandydatury tego kraju na mundial w 2030 roku.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Najnowsze