Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Podjął decyzję

Cristiano Ronaldo wybrał nowy klub. Zgarnie prawdziwą fortunę, nieprawdopodobne pieniądze

2022-12-05 17:07

Cristiano Ronaldo podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. Zawodnik, który jeszcze do niedawna związany był z Manchesterem United, wybrał lukratywną ofertę, dzięki której dorobi się prawdziwej fortuny. Oficjalnie, gwiazdor opuści europejską piłkę i tym razem zagra w Arabii Saudyjskiej.

Cristiano Ronaldo postanowił zmienić miejsce zamieszkania! Portugalczyk zadecydował, aby kontynuować swoją karierę piłkarską w Arabii Saudyjskiej i przyjął ofertę Al-Nassr. Kontrakt w arabskim państwie sprawi, że Portugalczyk zarobi prawdziwą fortunę. Do hitowych przenosin dojdzie już w styczniu.

Cristiano Ronaldo w nowym klubie. Z Manchesterem United rozstał się w złym stylu

O Cristiano Ronaldo głośno było ostatnimi czasy z powodu jego głośnego rozstania z Manchesterem United. Portugalczyk udzielił mocnego wywiadu, w którym krytykował swojego pracodawcę i trenera "Czerwonych Diabłów" Erika Ten Haga. Wtedy to przedstawiciele klubu z Old Trafford stwierdziły, że kontrakt z piłkarzem należy rozwiązać, a on sam znalazł się w sytuacji bez klubu. Piłkarzem miały interesować się PSG, Chelsea i Newcastle United, ale ostatecznie, postawił on na przenosiny do Arabii Saudyjskiej i drużyny Al-Nassr. Według informacji "Marca", były napastnik Juventusu Turyn i Realu Madryt za nową umowę będzie inkasował aż 200 milionów euro rocznie! Przygoda zawodnika z Al Nassr ma trwać dwa i pół roku.

- Krok wstecz jest oczywisty, ale forma Ronaldo powoli plasuje go na innym poziomie. Jest nawet krytykowany w Portugalii za grę podczas mundialu. Jeszcze niedawno było to nie do pomyślenia - komentuje "Marca".

Lewandowski, Ronaldo i Ibrahimović – bitwa na OBRZYDLIWIE drogie fury! | Futbologia
Sonda
Czy Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze