Leo Messi

i

Autor: AP PHOTO Leo Messi

Wielki gwiazdor ma problem?

Dlaczego Leo Messi nie trenuje z pozostałymi Argentyńczykami? Mamy wyjaśnienie

2022-11-21 21:49

Chce zrealizować wreszcie największe marzenie, czyli wywalczyć z Argentyną swoje pierwsze mistrzostwo świata, bo na razie zaliczył „tylko” srebrny medal w 2014 roku. Lionel Messi, supergwiazdor światowej piłki i lider rywala Polaków w mundialu w Katarze, na razie ma inny problem na głowie. Dwa razy w Katarze trenował poza główną grupką ćwiczących Argentyńczyków. Wiemy, co się stało.

Wszystko wskazuje, że to będą ostatnie mistrzostwa świata dla wybitnego piłkarza, jednej z najjaśniejszych postaci w całej historii futbolu. 35-letni Messi chce dać z siebie wszystko, by w Katarze za niespełna miesiąc wznieść w górę puchar wręczany triumfatorowi mundialu. Do tej pory najbliżej był podczas MŚ w Brazylii w 2014 roku, gdy w finale Argentyna uległa Niemcom 0:1. We wtorek 22 listopada Argentyna rozpoczyna mundial i swoją rywalizację w „polskiej” grupie C meczem z Arabią Saudyjską.

Andrzej Duda jedzie na granicę do żołnierzy w ważnym celu! Miliony zasiądą przed telewizorami. O co chodzi?

Dla Messiego mundial w Katarze jest już piątym w karierze. – Czuję się świetnie, starszy, bardziej dojrzały – mówił, gdy Argentyńczycy zdobyli Copa America. – Chcę żyć w pełni, wykorzystać wszystkie szanse, robić to na pełnej intensywności. I cieszyć się każdą chwilą. Dzisiaj mocniej przeżywam wszystko i lepiej się bawię. Dawniej nie myślałem o tym w ten sposób. W pewnym wieku na wiele rzeczy patrzy się w inny sposób i bardziej docenia detale. Takie, na które kiedyś nie zwracało się nawet uwagi.

Jerzy Brzęczek pojawił się na treningu reprezentacji Polski i został wyproszony! Były selekcjoner nie miał nic do powiedzenia

I Messi, i Argentyna są w świetnej formie, pytanie tylko czy na przeszkodzie nie staną gwiazdorowi problemy zdrowotne. Kibiców zaskoczyło, że nie wziął udziału w dwóch treningach swojej drużyny w Katarze. Ćwiczył indywidualnie. Jak się okazuje, Leo nabawił się urazu w towarzyskim meczu z Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi w Abu Zabi w przededniu mundialu.

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Messi starał się uspokajać, że wszystko jest w porządku.

Tak naprawdę zachowują się szejkowie na mundialu w Katarze! Słoma z butów, wyciekło skandaliczne wideo

Trenowałem osobno, ponieważ miałem stłuczenie. To było jedynie zapobiegawcze, nic niezwykłego się nie wydarzyło – uspokaja lider drużyny argentyńskiej.

Mecz grupy C Polska – Argentyna odbędzie się w środę 30 listopada.

Woda w cenie paliwa? Cała prawda o cenach w Katarze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze