Szejkowie na mundialu w Katarze

i

Autor: Twitter Szejkowie na mundialu w Katarze

taka jest prawda

Tak naprawdę zachowują się szejkowie na mundialu w Katarze! Słoma z butów, wyciekło skandaliczne wideo

2022-11-21 21:07

Rozpoczęcie mistrzostw świata w Katarze przyniosło odpowiedź nie tylko na pytanie, jak będzie wyglądała impreza organizowana na Bliskim Wschodzie, ale także dowiedzieliśmy się, jak naprawdę zachowują się szejkowie, którzy licznie zasiedli na trybunach podczas meczu otwarcia Katar - Ekwador. To wideo z pewnością nie jest jednak powodem do dumy dla organizatorów.

Pierwszy mecz mistrzostw świata w Katarze miał być oczywiście wielkim świętem, więc nie zabrakło kibiców, którzy żywo dopingowali reprezentację gospodarzy, podobnie jak szejków, którzy licznie zasiedli na trybunach. Spotkanie Katar - Ekwador już w pierwszych minutach przyniosło ogromne kontrowersje i cały świat zaczął mówić o wielkim przekręcie. Powodów do zadowolenia organizatorom nie przyniosły również filmiki fanów, którzy pojawili się na obiekcie, a szczególnie ten, gdzie widać skandaliczne zachowanie jednego z szejków do kibica z Ekwadoru. 

Nagranie z Kataru pokazało, jak naprawdę zachowują się szejkowie podczas mistrzostw świata! To wideo nie będzie powodem do dumy

Kiedy doszło do kontrowersji i bramka Ekwadoru została cofnięta, fani ekipy z Ameryki Południowej zaczęli pocierać palce w geście liczenia pieniędzy, co miało oznaczać przekupienie sędziów. To nie spodobało się szejkom, którzy siedzieli niedaleko kibica Ekwadoru. Reakcję jednego z nich zarejestrowała kamera innego z fanów. I z pewnością nie będzie to powód do dumy dla Katarczyków. 

Tak naprawdę zachowują się szejkowie na mundialu w Katarze! Słoma z butów, wyciekło skandaliczne wideo

Wyraźnie wyprowadzony z równowagi szejk zaczął krzyczeć na mężczyznę i kazał mu się zamknąć oraz siadać. Dodatkowo zatykał on palcem usta, pokazując w ten sposób kibicowi Ekwadoru, aby nie komentował tego, co działo się na murawie. Szybko po tym, jak wideo stało się hitem internetu i zaczęło krążyć po mediach społecznościowych Katarczyk zrozumiał swój błąd i zaprosił mężczyznę do siebie oraz nagrał krótkie wideo, na którym go przeprasza. Obraz zdążył już jednak pójść w świat i niesmak pozostał. 

Sonda
Czy Robert Lewandowski strzeli co najmniej jednego gola na mundialu w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze