Andrzej Duda

i

Autor: Cyfra Sport Andrzej Duda

Polska - Meksyk

Andrzej Duda jedzie na granicę do żołnierzy w ważnym celu! Miliony zasiądą przed telewizorami. O co chodzi?

2022-11-21 19:50

Na krótko przed rozpoczęciem mistrzostwa świata w Katarze, wielu kibiców reprezentacji Polski zastanawiało się, czy prezydent Andrzej Duda wybierze się na Bliski Wschód, by na żywo oglądać mecz Polska - Meksyk. Dziś już wiemy, że głowa państwa do Doha się nie wybiera, a teraz dowiedzieliśmy się również, w jakich warunkach będzie śledzić losy pierwszego meczu Biało-czerwonych na mistrzostwach świata.

Podczas kolejnych meczów reprezentacji Polski nie brakuje najważniejszych osób w państwie, które dopingują piłkarzy prowadzonych przez selekcjonera Czesława Michniewicza. Wielu fanów mogło się zatem zastanawiać w ostatnim czasie, czy prezydent Andrzej Duda wybiera się do Kataru na pierwszy mecz naszych piłkarzy Polska - Meksyk. Najnowsze doniesienia w tej sprawie nie zostawiają złudzeń, że głowa państwa zostaje w kraju, jednak przy okazji dowiedzieliśmy się, w jakich warunkach Andrzejowi Dudzie przyjdzie oglądać pierwsze spotkanie Biało-czerwonych na mundialu. 

Prezydent obejrzy mecz Polska - Meksyk otoczony żołnierzami! Andrzej Duda jedzie na granicę

Okazuje się bowiem, że prezydent Andrzej Duda nie tylko nie wybierze się do Kataru, gdzie odbywają się mistrzostwa świata w piłce nożnej, ale podczas meczu Polska - Meksyk nie będzie go także w Warszawie. Głowa państwa w towarzystwie Mariusza Błaszczaka wybierze się bowiem na wschód kraju, aby pierwsze spotkanie Biało-czerwonych oglądać w towarzystwie żołnierzy.

Andrzej Duda jedzie na granicę do żołnierzy w ważnym celu. Miliony zasiądą przed telewizorami. O co chodzi?

- Prezydent @AndrzejDuda i wicepremier, szef MON @mblaszczak jutrzejszy mecz Polska - Meksyk ???? obejrzą wspólnie z żołnierzami przy granicy na terenie Podlasia :) - zdradziła wpisem na Twitterze dziennikarka Lidia Lemaniak. Pierwszy mecz Biało-czerwonych na mistrzostwach świata w Katarze Polska - Meksyk odbędzie się we wtorek 22 listopada o godzinie 17:00. 

Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze