Losowanie MŚ Katar 2022

i

Autor: AP PHOTO Losowanie MŚ w Katarze 2022

Fatalne informacje dla kibiców ws. MŚ Katar 2022. Chodzi o alkohol na stadionach. Nadzieja przepadła

2022-07-08 10:55

Piłkarskie mistrzostwa świata zbliżają się wielkimi krokami. Impreza w Katarze może nie przyciągnąć tylu kibiców co mundiale w innych krajach, ale z pewnością na Bliski Wschód zjadą się setki tysięcy fanów żądnych piłkarskich emocji. Niestety, potwierdza się najczarniejszy scenariusz. Kibice będą załamani!

Mundial 2022 w Katarze jest już coraz bliżej. Piłkarskie mistrzostwa świata są o krok od wielkiego startu. Na przełomie listopada i grudnia najlepsze drużyny z całego globu będą walczyć o złote medale i zapisanie się na kartach historii. Wśród nich nie zabraknie Polaków. Niestety, dla kibiców nie będą to wymarzone mistrzostwa świata. Agencja "Reutersa" przekazała niepokojące informacje o nadchodzącej imprezie.

Fatalne wieści dla kibiców o mundialu w Katarze. Chodzi o alkohol

Źródła agencji "Reutersa" twierdzą, że podczas zbliżającego się mundialu złamana zostanie tradycja tej imprezy. Na stadionach nie będzie możliwości zakupu alkoholu. Wszystko ze względu na konieczność uszanowania muzułmańskiej tradycji.

NIE PRZEGAP: Antoni Piechniczek ma zaskakujący pomysł na zadanie specjalne dla Grzegorza Krychowiaka w Arabii Saudyjskiej

Według informacji "Reutersa", 1,2 miliona fanów, które mają pojawić się w Katarze będą mogli pić piwo, ale tylko w wyznaczonych w Katarze strefach. Te mają być dostępne przed i po meczu. Piwo będzie można pić także w określonym miejscu w fanzonie FIFA w parku Al Bidda w Doha. - W odróżnieniu od poprzednich stref kibica MŚ, piwo nie będzie serwowane przez cały dzień, a w konkretnym czasie - informuje "Reuters".

Polscy piłkarze w Katarze będą mieszkali w pałacu. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Polacy pokazali JAJA! Komentarz po meczu Holandia-Polska | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze