Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

wszystko uległo zmianie

Gorzkie słowa Czesława Michniewicza tuż przed meczem Polska - Chile! To miało wyglądać inaczej, wszystko musieli zmieniać

2022-11-16 17:46

Tuż przed wyjazdem na mistrzostwa świata do Kataru, reprezentację Polski czekał jeszcze ostatni sprawdzian przed mundialem. Na stadionie Legii Warszawa, Biało-czerwoni zmierzyli się z Chile, a tuż przed pierwszym gwizdkiem selekcjoner Czesław Michniewicz znalazł chwilę, aby udzielić krótkiego wywiadu "TVP Sport", gdzie opowiedział o ogromnym zamieszaniu, przez które trzeba było zmienić niemalże wszystko.

Kibice reprezentacji Polski myślami z pewnością mogą być już na mistrzostwach świata w Katarze, bowiem do startu mundialu pozostało już tylko kilka dni. Niedługo na Bliski Wschód wybierze się również reprezentacja prowadzona przez selekcjonera Czesława Michniewicz, jednak najpierw Biało-czerwonych czekał kontrolny mecz z Chile, który miał dać trenerowi kilka odpowiedzi przed mistrzostwami świata. Planowo mecz miał się odbyć na PGE Narodowym, jednak ostatecznie został przeniesiony na obiekt Legii Warszawa, co pokrzyżowało Polakom wszystkie plany. Szerzej opowiedział o tym Michniewicz tuż przed rywalizacją z Chile.

Czesław Michniewicz zabrał głos przed meczem Polska - Chile. Gorzkie słowa, wszystko miało wyglądać inaczej

- Zakładaliśmy, że będziemy trenować na PGE Narodowym dwa dni, w super warunkach, jeszcze dodatkowo zagramy mecz w super warunkach, nawet przy zamkniętym dachu i następnego dnia jeszcze trening mecz kontrolny z młodzieżową drużyną Legii, ale tak się nie stało… Musieliśmy wszystko zmienić i to spowodowało, że inne obciążenie było, a także inni zawodnicy wystąpią z Chile. Boisko jest z takim stanie, jakim jest - powiedział na antenie "TVP Sport" selekcjoner polskiej kadry.

Gorzkie słowa Czesława Michniewicza tuż przed meczem Polska - Chile! To miało wyglądać inaczej, wszystko musieli zmieniać

Przed meczem Polska - Chile wiele do życzenia pozostawiała murawa na stadionie Legii Warszawa. Przy Łazienkowskiej swoje mecze jeszcze niedawno rozgrywała nie tylko stołeczna drużyna, ale również Szachtar grający w Lidze Mistrzów. To sprawiło, że nawierzchnia na obiekcie Legii ucierpiała i niestety przed meczem Polska - Chile nie było możliwości jakiejkolwiek jej poprawy.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Meksyk?
Jerzy Engel prognozuje mundial Katar 2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze