Achraf Hakimi

i

Autor: AP PHOTO Achraf Hakimi

Szokujące ustalenia!

Gwiazdor mundialu w Katarze oskarżony o poważne przestępstwo! Szokujące donienia!

2023-02-27 20:06

Reprezentacja Maroka była wielką sensacją w trakcie mistrzostw świata w Katarze i zyskała sympatię na całym świecie. Okazuje się teraz, że jedna z gwiazd "Lwów Atlasu", obrońca Paris Saint-Germain, Achraf Hakimi, podejrzewany jest o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Bulwersującą sprawę opisał "Le Parisien".

Achraf Hakimi będzie mógł zmierzyć się z poważnymi konsekwencjami! Według informacji medialnych, obrońca PSG i reprezentacji Maroka mógł dopuścić się gwałtu na obywatelce Francji, która zgłosiła się na policję. Klub z Paryża nie odniósł się jeszcze do sensacyjnych informacji podawanych przez "Le Parisien".

Achraf Hakimi oskarżony o gwałt. Bulwersujące informacje w sprawie gwiazdy mundialu w Katarze

Hakimi, wraz z piłkarzami Maroka zrobił prawdziwą furorę w Katarze, gdzie zajęli czwarte miejsce na świecie. Wielki sukces Marokańczyków odbił się szerokim echem, a gwiazdy "Lwów Atlasu" zyskały rozpoznawalność na całym świecie. Niestety, jeden z najlepszych obrońców świata, który jest także gwiazdą PSG, musi się zmierzyć teraz z poważnymi oskarżeniami. Jak donosi "Le Parisien", piłkarzowi zarzucany jest gwałt na 23-letniej kobiecie. Do wymuszonego aktu seksualnego miało dojść w domu zawodnika w ubiegłą sobotę, pod nieobecność jego żony, która przebywa wraz z dziećmi na wakacjach w Dubaju. Sprawą miała już zająć się francuska prokuratura, a samego obrońcy zabrakło w kadrze meczowej na mecz z Olympique Marsylią.

Najnowsze