Iran – USA TV TRANSMISJA Mundial 2022 Iran – USA Gdzie oglądać?

i

Autor: Cyfrasport Iran – USA TV TRANSMISJA Mundial 2022 Iran – USA Gdzie oglądać?

Iran - USA

Iran – USA TV TRANSMISJA Mundial 2022 Iran – USA Gdzie oglądać? Katar 2022 Iran – USA STREAM ONLINE Iran – USA dzisiaj 29.11 na jakim kanale?

2022-11-29 16:23

Iran – USA TV TRANSMISJA Mundial 2022 Iran – USA Gdzie oglądać? Katar 2022 Iran – USA STREAM ONLINE Iran – USA dzisiaj 29.11 na jakim kanale? Iran – USA 29 listopada TRANSMISJA. Mecz Iranu z USA pobudza wyobraźnię już od momentu, w którym drużyny te zostały wylosowane w jednej grupie, choć z reguły chodzi tu niestety, o aspekt polityczny, a nie sportowy. Tym razem tych piłkarskich emocji także nie zabraknie, bo zwycięzca tego meczu zgarnia awans do 1/8 finału mistrzostw świata. Iran – USA TV Mundial 2022 Iran – USA Gdzie oglądać? Katar 2022 Iran – USA TRANSMISJA ONLINE.

Iran – USA TV TRANSMISJA Mundial 2022 Iran – USA Gdzie oglądać?

Mistrzostwa świata w Katarze Iran zaczął – nie bójmy się użyć tego słowa – fatalnie, przegrywając z Anglią aż 2:6. Później jednak pokazali nie tylko ogromny hart ducha, ale i piłkarskie umiejętności i strzelając dwa gole w samej końcówce wygrali z Walią 2:0. To pozwoliło im marzyć o awansie z grupy, ale w ostatnim meczu muszą pokonać swojego wielkiego wroga – reprezentację Stanów Zjednoczonych. Warto podkreślić, że Iranowi w tym spotkaniu wystarczy remis!

Katar 2022 Iran – USA STREAM ONLINE Iran – USA dzisiaj 29.11 na jakim kanale?

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych swoją szansę na zdobycie kompletu punktów przeciwko Walii zmarnowała. Choć USA prowadziło z Walijczykami 1:0, to dali sobie strzelić gola i musieli zadowolić się tylko punktem. Niespodziewanie jednak swoje szanse na awans mocno podbili dzięki... kolejnemu remisowi! Ten jednak smakował wyjątkowo, bo zatrzymali oni Anglię, która, jak już wspomnieliśmy, rozbiła Iran aż 6:2. Dzięki temu do awansu potrzebują „tylko” zwycięstwa. Gdyby mieli na koncie tylko jeden punkt, to wygrana mogłaby nie wystarczyć do awansu, bo wówczas wyprzedzić ich mogłaby Walia (choć szansa na to nie byłaby duża, bo Walia musiałaby wysoko pokonać Anglię).

Mecz Iran – USA zostanie rozegrany 29 listopada. Start spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. TRANSMISJA TV z meczu Iran – USA będzie dostępna na kanale TVP 2 oraz TVP Sport (transmisja łączona z drugim meczem Anglia – Walia). STREAM ONLINE dostępny będzie na stronie SPORT.TVP.PL oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Relacja na żywo z meczu Iran – USA na sport.se.pl.

Strefa kibica podczas meczu Polska – Arabia Saudyjska
Najnowsze