Jan Tomaszewski

i

Autor: Tomasz Radzik / SUPER EXPRESS Jan Tomaszewski

nie utrzymał ciśnienia

Jan Tomaszewski aż się zagotował na wizji! Legendarnego bramkarza poniosły nerwy, gdy mówił o Polakach "CHRYSTE PANIE!"

2022-12-19 12:22

Po ostatnim meczu mistrzostw świata w Katarze nie mogło oczywiście zabraknąć podsumowania tego, co działo się w Katarze przez Jana Tomaszewskiego i Macieja Szczęsnego. Legendarny bramkarz Biało-czerwonych jak się okazało, już podczas swojej pierwszej odpowiedzi, wracając do gry Polaków nie utrzymał nerwów na wodzy i przejechał się po piłkarzach Czesława Michniewicza.

Piłkarze reprezentacji Polski, podobnie jak kolejni selekcjonerzy Biało-czerwonych od dłuższego czasu mogą spodziewać się mocnych słów od Jana Tomaszewskiego, który rzadko gryzie się w język i w mocnych słowach komentuje występy polskiej kadry. Nie inaczej było po zakończeniu mistrzostw świata w Katarze, gdzie razem z Maciejem Szczęsnym, legendarny bramkarz podsumowywał miniony już mundial. Przy wspomnieniu o tym, co zaprezentowali Biało-czerwoni, Jan Tomaszewski od razu wybuchnął. 

Jan Tomaszewski nie utrzymał nerwów na wodzy na wspomnienie o polskich piłkarzach w Katarze! Mocne słowa, nie gryzł się w język

- Ja przepraszam, ale naprawdę nie wiem, o czym my mówicie… Kto do jasnej cholery postawił to wyjście z grupy?! Zarząd, trener, premier, prezydent? CHRYSTE PANIE! Co to znaczy wyjście z grupy? Historyczne wyjście to było w 1974 roku. I tu nagle się okazuje, że awans to jest coś nieprawdopodobnego… Przy najlepszych piłkarzach w historii polskiej piłki to jest obowiązek! I do czego doszło? Po meczu z Argentyną wszyscy płaczą, bo nie wiadomo ile wygra Meksyk i nagle wygrali tylko 2:1. Mój Boże… wszyscy skaczą sobie do buzi, całują się, jaki to oni sukces zrobili... Przy takim składzie reprezentacji jest to dla mnie klęska i wyjście z grupy po było minimum - zagotował się na wizji Jan Tomaszewski po raz kolejny uderzając w polskich piłkarzy po mundialu w Katarze. Zobaczcie całą rozmowę z Janem Tomaszewskim i Maciejem Szczęsnym, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?

Mundial przeszedł do historii, a z nim - wszystkie jego absurdy.

Posłuchaj o wpadkach, których nie pokazali w tv!

Listen to "BYŁ NA MISTRZOSTWACH wymienia ABSURDY Kataru. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze