Jasnowidz Jackowski, Polska - Argentyna

i

Autor: Piotr Lampkowski/Super Express/Cyfrasport Jasnowidz Jackowski, Polska - Argentyna

Przepowiednia dla "SE"

Jasnowidz Jackowski już zna wynik meczu Polska - Argentyna?! Tylko nam zdradził, co zobaczył w swojej wizji

2022-11-29 14:34

Środowy mecz Polska - Argentyna to najważniejsze wydarzenie w polskiej piłce nożnej od 36 lat. Biało-Czerwoni mogą przejść do historii, wychodząc wreszcie z grupy podczas mundialu. Wszystko jest w ich rękach, a miliony kibiców nie mogą już się doczekać. "Super Express" poprosił o wytypowanie wyniku najpopularniejszego polskiego jasnowidza - Krzysztofa Jackowskiego. Jackowski zdradził nam, co zobaczył w swojej wizji!

Po raz pierwszy od 1986 roku polscy piłkarze mają szansę wyjść z grupy mistrzostw świata. Byłby to największy sukces reprezentacji Polski od tamtej pory, nie licząc medalu igrzysk olimpijskich w Barcelonie i ćwierćfinału Euro 2016. Podopieczni Czesława Michniewicza sprawili, że kibice uwierzyli w dobry wynik, a wszystko mają we własnych rękach. W ostatnim meczu z Argentyną remis zapewni im awans, a nawet porażka może okazać się "zwycięska". Nic dziwnego, że kibice nie mogą się już doczekać środy. Jednym z nich jest nawet jasnowidz Jackowski, który podzielił się swoją wizją z "Super Expressem"!

Jasnowidz Jackowski już zna wynik meczu Polska - Argentyna?! Zdradził nam, co zobaczył

- Mecz piłki nożnej jest podobny do totolotka – rozpoczął swoją przepowiednię dotyczącą wyniku meczu Polska – Argentyna najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. - Jest to suma różnych, zależnych i niezależnych, rzeczy dziejących się w odpowiednim czasie. Prawdę mówiąc, nie jest rzeczą prostą, a prawie że niemożliwą, wytypować wynik meczu, który przez prawie dwie godziny wiąże się w różne wypadkowości – wyjaśniał w rozmowie z „Super Expressem”. Po chwili zdradził jeszcze więcej szczegółów!

- Powiem tylko to: gdybym wiedział, jaki będzie wynik, to bym nie powiedział, nie chcąc nikomu psuć dobrej zabawy. Bo przecież sport jest po to, żeby się wszyscy bawili i emocjonowali. Ja powiem coś takiego, że nie oceniajmy sportu tylko i wyłącznie pod względem wygranej. Oceniajmy sport, że ma taką zaletę i wadę, że są i wygrane, i przegrane. Jeżeli przegramy, to bądźmy dla swoich zawodników wyrozumiali – zakończył swoją wielką wizję Jackowski. Wyjaśnienie odpowiedzi na pytanie "kto wygra mecz Polska - Argentyna" już w środę od godziny 20:00! Czy memy po meczu będą równie pozytywne jak po starciu z Arabią Saudyjską?

Sonda
Kto wygra mecz: Polska czy Argentyna?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o meczu Polaków w Argentyną na Mundialu

Polacy na mundialach: Ile razy byliśmy na podium? Kto strzelił najwięcej goli?

Posłuchaj i przypomnij sobie największe sukcesy Biało-Czerwonych na Mistrzostwach Świata!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze