Rodrigo de Paul

i

Autor: Cyfrasport Rodrigo de Paul

Odrażające zachowanie mistrza świata

Karygodne zachowanie gwiazdy Argentyny. Obrażał kibów przed kamerą, zrobił z ust szambo

2022-12-19 17:05

Reprezentacja Argentyny wygrała mistrzostwo świata, a piłkarze kadry Albicelestes zaczęli świętowanie. Jeden z nich, Rodrigo De Paul, postanowił w obraźliwych słowach zwrócić się do kamer i obrażać kibiców, którzy zarzucali mu złą grę. Kompletnie się nie hamował! Nie tak to powinno wyglądać

Argentyna nadal świętuje zdobycie trzeciego w historii mistrzostwa świata. Do internetu trafiło nagranie bardzo wulgarnego zachowania nowo upieczonego zdobywcy tytułu, Rodrigo De Paula, który zszokował wszystkich kibiców, używając wyjątkowo wulgarnego języka przed kamerami. Nie możemy uwierzyć, że piłkarz takiej klasy "popisał się" tak niegodnym słownictwem.

Gwiazdor Argentyny szokuje. Klął jak opętany tuż po zdobyciu mistrzostwa świata

De Paul był podstawowym graczem Albicelestes i bez wątpienia jednym z autorów sukcesu swojej reprezentacji na mistrzostwach świata. Niestety, tuż po zakończeniu meczu z Francją, pomocnik Atletico Madryt użył wyjątkowo wulgarnych słów w kierunku kibiców, którzy krytykowali go w trakcie mistrzostw świata. Padły wyjątkowo mocne słowa, których z jego ust chyba nie spodziewał się nikt.

-  Jesteśmy na zawsze historią. A ci, którzy we mnie wątpili - możecie mi dobrze possać f***a. Wszyscy się na mnie rzucili, ale żaden mnie nie przewrócił. Ssijcie mi f***a dziwki - powiedział gwiazdor reprezentacji Argentyny.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze