Akram Afif

i

Autor: AP PHOTO Akram Afif

Katar - Ekwador godzina

Katar – Ekwador O KTÓREJ GODZINIE Mecz otwarcia mundialu Katar – Ekwador GODZINA Katar – Ekwador KIEDY i O KTÓREJ Katar 2022 Katar – Ekwador Godzina meczu

2022-11-20 11:35

Katar – Ekwador O KTÓREJ GODZINIE Mecz otwarcia mundialu Katar – Ekwador GODZINA Katar – Ekwador KIEDY i O KTÓREJ Katar 2022 Katar – Ekwador Godzina meczu. Przed pierwszym meczem na mistrzostwach świata w Katarze warto przypomnieć, że kilka miesięcy przed startem mistrzostw premierowe spotkanie turnieju miało odbyć się... dzień później! Z racji tego, że wówczas wcześniej zaplanowano inny mecz niż ten z udziałem gospodarzy, postanowiono przyspieszyć start rywalizacji. Mecz otwarcia mundialu Katar – Ekwador KIEDY i O KTÓREJ? Pierwszy mecz mistrzostw świata Katar – Ekwador GODZINA.

Katar – Ekwador O KTÓREJ GODZINIE Mecz otwarcia mundialu Katar – Ekwador GODZINA

Właśnie dziś rozpoczyna się jeden z najdziwniejszych i najbardziej kontrowersyjnych mundiali w historii. Udział w mistrzostwach świata weźmie także Polska, która zakwalifikowała się do turnieju po wygraniu barażu ze Szwecją. W pierwszym meczu, tradycyjnie, wystąpią jednak gospodarze, choć nie było to tak oczywiste, bo w pierwotnym terminarzu Katar z Ekwadorem nie miały zagrać jako pierwsze. Zdecydowano zatem przyspieszyć rozpoczęcie mundialu o jeden dzień i spotkanie gospodarzy, aby utrzymać niepisaną tradycję.

Mecz otwarcia mundialu Katar – Ekwador KIEDY i O KTÓREJ? Pierwszy mecz mistrzostw świata Katar – Ekwador GODZINA

Pierwszy mecz na mistrzostwach świata zostanie zatem rozegrany tuż po ceremonii otwarcia. W sieci pojawiły się pogłoski, że kilku piłkarzy Ekwadoru miało... sprzedać to spotkanie, jednak wszystko wskazuje na to, że akurat te pogłoski o korupcji w Katarze są nieprawdziwe. Wszyscy będą jednak z pewnością bardzo czujni oglądając starcie gospodarzy z Ekwadorem.

Mecz Katar – Ekwador w ramach pierwszej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata rozegrany zostanie 20 listopada. Start spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Mecz obejrzeć będzie można na kanałach TVP Sport oraz TVP 1. Stream online dostępny będzie na stronie SPORT.TVP.PL. Relacja na żywo z meczu Katar – Ekwador na sport.se.pl. Zapraszamy!

Piękna dyrektorka w PZPN. Wcześniej pracowała w TVP
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze