Mateusz Borek zawiedziony po meczu Polska - Meksyk! "Sędzia go wybił!" [WIDEO]

Pierwszy mecz Polaków na mistrzostwach świata w Katarze wzbudził ogromne emocje, przede wszystkim ze względu na niestrzelony rzut karny przez Roberta Lewandowskiego. Po spotkaniu z Meksykiem, swoimi przemyśleniami podzielił się Mateusz Borek, który nie ukrywał, że swoją cegiełkę do niewykorzystanej "jedenastki" dołożył również sędzia spotkania.

Kiedy w meczu Polska - Meksyk arbiter zdecydował się podyktować rzut karny dla podopiecznych selekcjonera Czesława Michniewicza, wielu kibiców mogło już widzieć piłkę w siatce. Niestety, golkiper ekipy z Ameryki Północnej Guillermo Ochoa wyczuł intencje kapitana reprezentacji Polski i wybronił strzał. Tuż po zakończeniu spotkania Robert Lewandowski postanowił zwrócić się do kibiców i przeprosić ich za zmarnowanie okazji na wygraną, a Mateusz Borek podzielił się swoimi przemyśleniami po meczu. Dziennikarz szczególną uwagę zwrócił na fakt, że zachowanie sędziego mogło wpłynąć na skupienie "Lewego" przed wykonaniem "jedenastki".

Mateusz Borek podzielił się przemyśleniami po meczu Polska - Meksyk. Zwrócił uwagę na zachowanie sędziego

- Sędzia go wybił, bo kazał mu przestawić tę piłkę, poprawić. Widać było na takim bliskim planie na jego twarzy, że on już uregulował oddech, szykował się do rozbiegu i nagle arbiter go poprosił do siebie, żeby tę piłkę poprawił. (…) Arbiter się uparł, żeby ją centralnie postawił na samym środku, na tym wapnie… Strzelił na pewno za lekko, nawet nie w boczną siatkę. - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" komentator "TVP Sport". Zobaczcie cała rozmowę z Mateuszem Borkiem w naszym materiale wideo!

Sonda
Czy Robert Lewandowski strzeli co najmniej jednego gola na mundialu w Katarze?
Mateusz Borek po meczu Polska - Meksyk
Najnowsze