Autor: AP MECZE DZISIAJ Mundial 8 grudnia 2022 czwartek 2022 Kto dzisiaj gra w Katarze? 8.12 na mundialu to dzień przerwy!

MECZE DZISIAJ Mundial 2022 8 grudnia czwartek 2022 Kto dzisiaj gra w Katarze? 8.12 na mundialu to dzień przerwy!

2022-12-08 15:51

Kto dzisiaj gra Mundial 8 grudnia 2022 czwartek Mecze dzisiaj w Katarze 8.12 Mundial 2022 nabiera rumieńców! Przed nami już ćwierćfinały, a kibice zastanawiają się już, jakie mecze dzisiaj na mundialu. Dziś muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość, bo czwartek 8 grudnia 2022 to drugi dzień przerwy. Ćwierćfinały zaplanowano na piątek i sobotę i zapowiadają się bardzo interesująco. O półfinał mistrzostw świata powalczą Brazylia z Chorwacją, Holandia z Argentyną, Maroko z Portugalią i Anglia z Francją, która broni tytułu. Poniżej terminarz 1/4 finału MŚ 2022.

Jakie mecze dzisiaj na mundialu? Od początku MŚ w Katarze mecze można było oglądać każdego dnia - w fazie grupowej po cztery dziennie, a potem w fazie pucharowej po dwa. Niestety kibice na kolejne mecze w piłkarskich mistrzostwach świata muszą jeszcze trochę poczekać. Czwartek 8.12 to kolejny dzień przerwy na mundialu w Katarze. Po 1/8 finału piłkarze i kibice mają dwa dni na odpoczynek zanim zacznie się walka w ćwierćfinałach. A po nich przeżywać już będziemy wielkie emocje! Pary 1/4 finału mistrzostw świata w Katarze prezentują się intrygująco. Przed nami wielkie hity: Argentyna - Holandia, Chorwacja - Brazylia, Anglia - Francja i Maroko - Portugalia.

MECZE DZISIAJ Mundial 8 grudnia 2022 czwartek KIEDY MECZE 1/4 finału MŚ

Kiedy Chorwacja zagra dzisiaj z Brazylią w 1/4 finału MŚ, pięknie będzie również na trybunach. Kipiąca seksem Ivana Knoll, była Miss Chorwacji, od początku mundialu w Katarze robi furorę, prowokując odważnymi kreacjami w narodowych barwach odsłaniającymi jej kobiece kształty. Przed meczem z Japonią w 1/8 finału opublikowała wideo, na którym pałaszowała sushi. Teraz przed bitwą z Brazylią pląsa z rytm samby w wyjątkowo skąpym bikini. "Już nie mogę się doczekać piątku!" - napisała Ivana. PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ SEKSOWNEJ CHORWATKI.

• Anglia - Francja godz. 20

KTO DZISIAJ GRA Mundial 8.12 czwartek Jakie DZISIAJ MECZE na mundialu 8 grudnia 2022

Olivier Giroud pod nieobecność kontuzjowanego Karima Benzemy znów błyszczy w ataku reprezentacji Francji i bije niesamowite rekordy. Rosły napastnik AC Milan w meczu z Polską (3:1) ponownie trafił do siatki i został najskuteczniejszym piłkarzem zespołu Trójkolorowych w historii. Giroud, który na mundialu w Katarze strzelił już 3 bramki, w sumie w barwach reprezentacji Francji zdobył aż 52 gole i wyprzedził słynnego Thiery'ego Henry'ego (51 gole). Doświadczony snajper w latach 2018–2021 grał w angielskiej Premier League (w Arsenalu i Chelsea), więc dla niego sobotnie starcie z Wyspiarzami ma wyjątkowy smak. – Mają wielu młodych i bardzo utalentowanych piłkarzy. Znam ten zespół bardzo dobrze i naprawdę bardzo nie chciałbym z Anglikami przegrać – mówi Giroud.

Czy Czesław Michniewicz nadal powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski?