Gorące zdjęcia!

Miss mundialu świeci ogromnym biustem przed meczem z Brazylią. Zaapelowała do piłkarzy w krótkiej spódniczce!

2022-12-09 10:27

Ivana Knoll, znana także jako miss mundialu w Katarze, postanowiła pokazać swoje wdzięki tuż przed starciem ćwierćfinałowym swojej kadry przeciwko Brazylii. Chorwatka wystąpiła w wyjątkowo wyzywającym stroju nawiązującym do barw narodowych swojej ojczyzny, mając apel do piłkarzy drużyny wicemistrzów świata. To trzeba zobaczyć.

Ivana Knoll postanowiła zaszokować po raz kolejny! Chorwacka modelka, która zrobiła się słynna dzięki odważnym publikacjom w trakcie mistrzostw świata w Katarze, postanowiła zmotywować graczy swojej drużyny narodowej wyjątkowo odważną publikacją przed meczem z Brazylią. Bałkańska piękność ma tylko jedno życzenie względem swoich graczy przed starciem z faworyzowanymi Canarinhos i ma nadzieję, że ono się ziści!

Ivana Knoll motywuje swoich piłkarzy przed meczem z Brazylią. Zrobiła to w kusej spódniczce!

O postaci Ivany Knoll rozpisują się teraz wszystkie media świata i nie ma w tym nic dziwnego. Zjawiskowa, była miss Chorwacji bardzo mocno wspiera swoją drużynę narodową w trakcie spotkań mundialu w Katarze i jak na razie jej obecność bardzo pomaga wicemistrzom świata, którzy awansowali do ćwierćfinału turnieju, gdzie zmierzą się z Brazylią. Tuż przed starciem z Canarinhos, Knoll wystosowała gorący apel do zawodników swojej kadry, występując w kusej spódniczce. Gracza reprezentacji narodowej Chorwacji będą mieli stanowczo dodatkową motywację widząc takie zdjęcia i zachętę, aby zatańczyli sobie z Brazylijczykami.

- Zatańczmy jutro - napisała Ivana Knoll na swoim Instagramie.

Sonda
Czy Chorwacja zagra w finale MŚ?
KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje

Borek, Świerczewski i Engel oceniają NAJCIEKAWSZY polski mundial!

Posłuchaj i oceń, czy mają rację!

Listen to "ŚWIERCZEWSKI, ENGEL, BOREK o najlepszych mistrzostwach Polaków. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze