Jakie MECZE DZISIAJ na mundialu 22.11 Kto gra dziś wieczorem? Jakie dzisiaj mecze i o której godzinie 22 listopada

i

Autor: AP Jakie MECZE DZISIAJ na mundialu 22.11 Kto gra dziś wieczorem? Jakie dzisiaj mecze i o której godzinie 22 listopada

Mundial 2022

Jaki MECZ DZISIAJ wieczorem na mundialu 22.11 Kto gra dziś wieczorem? Jakie dzisiaj mecze i o której godzinie 22 listopada

2022-11-22 18:54

Jaki dzisiaj mecz na mundialu 22.11 wtorek Polscy kibice czekali głównie na mecz Polska - Meksyk, ale po nim będą mogli się emocjonować jeszcze jednym spotkaniem. Kto gra dzisiaj wieczorem na mundialu? Do akcji wkracza Francja, która broni tytułu. Mieliśmy już dzisiaj ogromna sensację. Argentyna przegrała 1:2 z Arabią Saudyjską. Oby kolejne mecze dzisiaj na mundialu dostarczyły wspaniałych emocji. Kto dziś gra mundialu? O której godzinie dzisiaj mecze i jakie mecze dzisiaj na mundialu 22.11.

Mecze dzisiaj na mundialu to spotkania Argentyna - Arabia Saudyjska i Polska - Meksyk (grupa C) oraz Dania - Tunezja i Francja - Australia (grupa D). Polskich kibiców oczywiście najbardziej interesował występ Biało-Czerwonych, ale pozostałe mecze dzisiaj też zapowiadają się bardzo ciekawie. Poniżej informacje o godzinach i transmisjach z mundialu w Katarze.

Jakie dzisiaj mecze na mundialu 22 listopada wtorek MŚ 2022 Kto dziś gra na mundialu?

Mecz Francja - Australia (grupa D, godzina 20) to pierwsze spotkanie mistrzów świata na mundialu w Katarze. Obrońcy tytułu przystępują do niego poważnie osłabienie. Przed mundialem ze składu wyleciał Paul Pogba, a już w Katarze Karim Benzema przegrał walkę z urazem mięśnia uda. Odnowiła mu się kontuzja i opuścił już drużynę, wracając do domu. Reprezentacja Francji to jednak już od wielu lat bogactwo talentów i ogromna konkurencja na każdej pozycji. Czy australijskie "Kangury" podskoczą mistrzom świata?

Jakie mecze dzisiaj na mundialu 22.11 wtorek Kto gra dzisiaj mundial 2022

Mecz Polska - Meksyk (grupa C, godzina 17) to dla kibiców znad Wisły gwóźdź dzisiejszego programu. Biało-Czerwoni nie mają złudzeń - jeżeli dziś przegrają z Meksykanami, ich szanse na wyjście z grupy dramatycznie zmaleją. Robert Lewandowski wciąż czeka na premierowego gola w mistrzostwach świata. - Mamy wielu doświadczonych zawodników, którzy w przeszłości grali na wielkich turniejach, ale w kadrze są też młodzi. Myślę, że ta mieszanka może dać nam satysfakcję - mówi selekcjoner Czesław Michniewicz.

Kto gra dzisiaj na mundialu 22.11 Jakie mecze dzisiaj MŚ 2022 O której godzinie dzisiaj mecze?

Mecz Dania - Tunezja (grupa D, godzina 14), spotkanie otwierające rywalizację w grupie D, zakończyło się remisem 0:0. Reprezentacja Danii ostatnio dwukrotnie pokonała w Lidze Narodów (2:1 i 2:0) Francję, co pokazuje, jak ogromny potencjał ma ta drużyna. Czy "Duński Dynamit" znów wybuchnie, porywając kibiców? Na razie skończyło się niewypałem. Dania w ostatnich latach znów robiła duże postępy, a po problemach z sercem wysoką formę odbudował jej lider - Christian Eriksen. - Mamy fantastyczny skład i jesteśmy przepełnieni pewnością siebie, ponieważ wiemy, co potrafią nasi zawodnicy – mówi bramkarz Kasper Schmeichel.

Mecze dzisiaj 22.11 O której godzinie mecze dzisiaj? Kto dzisiaj gra Mundial 2022

Mecz Argentyna - Arabia Saudyjska (grupa C, godzina 11) zakończył się ogromną sensacją. Zaczęło się zgodnie z przewidywaniami - Leo Messi wykorzystał rzut karny i faworyci z Ameryki Południowej prowadzili 1:0. Druga połowa była jednak koncertem gry piłkarzy z Arabii Saudyjskiej, a Argentyńczycy byli zaskakująco bezradni. Argentyna przed mundialem była jednym z głównych faworytów do złota. Leo Messi i jego koledzy ostatnio prezentowali się znakomicie, wygrywając Copa America i wydłużając serię meczów bez porażki do aż 36 spotkań. Argentyńczycy to mistrzowie świata z lat 1978 i 1986 r. Wysoką formę potwierdzili tuż przed mundialem w Katarze, gromiąc Zjednoczone Emiraty Arabskie 5:0.

Mecze dzisiaj 22.11 wtorek Plan transmisji

  • Grupa C: Argentyna - Arabia Saudyjska, godz. 11 TVP 2
  • Grupa D: Dania - Tunezja, godz. 14 TVP 1
  • Grupa C: Meksyk - Polska, godz. 17 TVP 1
  • Grupa D: Francja - Australia, godz. 20 TVP 1
Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Kamil Kosowski przydałby się Michniewiczowi? Mówi o asystach do Lewandowskiego
Najnowsze