Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Ważne ustalenia!

Na jaw wyszły szczegóły przyszłości Czesława Michniewicza. Ważne ustalenia z PZPN, to może być przełom!

2022-12-15 7:28

Czesław Michniewicz znalazł się po mistrzostwach świata w Katarze na celowniku mediów i kibiców. Wiele wskazywało na to, że selekcjoner pożegna się ze swoją pracą i już niebawem zostanie zastąpiony. Tymczasem, dziennikarze "sport.pl" dotarli do informacji mówiących o tym, że trener może cieszyć się pewnym poparciem w strukturach PZPN, co może przełożyć się na jego kontynuowanie pracy z reprezentacją.

Ważą się losy Czesława Michniewicza. O ile selekcjoner zdawał się być skreślony w kontekście dalszej pracy z reprezentacją Polski, o tyle teraz, najnowsze doniesienia dziennikarzy "sport.pl" wskazują na coś zgoła innego. Według informacji, dziennikarzy portalu, sam Michniewicz może cieszyć się co prawda poparciem członków zarządu piłkarskiej centrali, ale to nie daje mu gwarancji utrzymania pracy z "Biało-Czerwonymi".

Czesław Michniewicz pozostanie na stanowisku selekcjonera? Sytuacja jest skomplikowana

W trakcie ostatnich dni docierały sygnały mówiące o tym, że Cezary Kulesza szuka następcy dla Michniewicza, a wśród kandydatur ma na oku Nenada Bjelicę, Andrija Szewczenkę, czy Macieja Skorżę, który miał nawet odmówić posady selekcjonerskiej. Jak jednak podają dziennikarze "sport.pl", przyszłości Michniewicza nie da się jeszcze wysondować, gdyż selekcjoner ma cieszyć się poparciem wśród członków zarządu piłkarskiej centrali. Według informacji podanych przez media sprawa przyszłości byłeg opiekuna m.in. Legii Warszawa, Lecha Poznań i Zagłębia Lubin ma się wyjaśnić już w przyszłym tygodniu.

Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?

Tego nie pokazali w TV! Posłuchaj o największych absurdach mundialu w Katarze!

Listen to "BYŁ NA MISTRZOSTWACH wymienia ABSURDY Kataru. SuperSport+" on Spreaker.
Najnowsze