Polska - Arabia Saudyjska

Najlepsze memy po meczu Polska - Arabia Saudyjska. Można płakać ze śmiechu, brawo Polacy!

Mecz Polska - Arabia Saudyjska zakończył się wielkim powodzeniem drużyny "Biało-Czerwonych", która zwyciężyła 2:0 po wyjątkowo emocjonującym meczu. Internauci w trakcie spotkania spisali się na medal i stworzyli zestaw przezabawnych obrazków, które wywołają jeszcze większy uśmiech po zakończonym meczu. Obejrzyj już teraz najlepsze memy po meczu Polska - Arabia Saudyjska.

Mecz Polaków z Arabią Saudyjską wzbudził wielkie emocje wśród internautów, którzy na bieżąco komentowali zmagania "Biało-Czerwonych" z Saudami. W internecie w międzyczasie pojawiały się przezabawne memy, które na bieżąco komentowały wydarzenia meczowe. Obejrzyj najlepsze memy po meczu Polaków z Arabią Saudyjską.

Polska - Arabia Saudyjska. Najlepsze memy po meczu Mundial 2022

W trakcie meczu Polaków z Arabią Saudyjską nie brakowało aspektów, które były zabawnie komentowane. Bramka Piotra Zielińskiego i heroiczna obrona Wojciecha Szczęsnego przy rzucie karnym wzbudziły emocje fanów, którzy nie mogli przejść obok nich obojętnie. Jak widać, nastroje polskich kibiców są o wiele lepsze niż w trakcie bezbarwnego remisu z Meksykiem. Miejmy nadzieję, że także w trakcie spotkania Polaków z Argentyną będziemy świadkami równie zabawnych publikacji w internecie. Aby zobaczyć najlepsze memy po meczu Polska - Arabia Saudyjska, przejdź do galerii poniżej.

Najnowsze