Brazylia - Szwajcaria

i

Autor: AP

Brak światła

Niespodziewana wpadka na mistrzostwach świata! Brazylia miała wykonać stały fragment gry, nagle zdarzyło się to

2022-11-28 20:12

Mistrzostwa świata w Katarze dostarczają wszystkim kibicom wiele emocji. Wszystko przez świetne widowisko, które prezentują nam zespoły na tym turnieju. W przedostatniej kolejce grupy G, reprezentacja Brazylii podejmuje Szwajcarię. "Canarinhos" jeśli wygrają to będą mieć pewny awans do kolejnej rundy. Niespodziewanie podczas spotkania na stadionie 974 doszło do wpadki ze strony organizatorów.

Mistrzostwa świata w Katarze wchodzą w coraz bardziej emocjonującą fazę. Od 29 listopada rozpocznie się ostatnia kolejka, wtedy rozstrzygnie się jakie zespoły zameldują się w rundzie pucharowej, gdzie po kolei będą odpadać kolejne drużyny. W grupie G rywalizują ze sobą: Brazylia, Szwajcaria, Kamerun oraz Serbia. "Nieposkromione Lwy" oraz podopieczni Dragana Stojkovicia w poniedziałek o godzinie 11:00 rywalizowali o komplet punktów, który mógłby wpłynąć pozytywnie na ich sytuację, jednak po fantastycznym widowisko spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Wpadka na stadionie 974! Organizatorzy nie planowali tego, na szczęście nie trwało to długo

W kolejnej potyczce, gdzie Brazylia podejmuje Szwajcarię minęła pierwsza połowa, ale to "Canarinhos" przeważają i grają minimalnie lepszy futbol. Przed końcem pierwszej części na stadionie 974 doszło do niespodziewanej wpadki ze strony organizatorów, ponieważ na chwilę na murawie nie było światła i dopiero po chwili sędzia mógł wznowić spotkanie. Podopieczni Tite są bez wątpienia faworytami nie tylko grupy G, ale całego turnieju mistrzostw świata. Pomimo, że na razie są zmuszeni radzić sobie bez największej gwiazdy - Neymara, który opuścił boisko w meczu z Serbią przez problemy ze stawem skokowym. Po meczu piłkarz PSG wypowiedział się na ten temat w mediach społecznościowych. - Dzisiejszy dzień stał się jednym z najtrudniejszych w mojej karierze i ponownie ma to miejsce na mistrzostwach świata. To bolesne, ale jestem pewien, że będę miał szansę wrócić - napisał 30 latek.

Sonda
Czy Szwajcaria wyjdzie z grupy na MŚ w Katarze?
Byliśmy na bazarze w Katarze! Perfumy w cenie samochodu
Najnowsze