Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfrasport Czesław Michniewicz

Ale przemiana!

Niewiarygodne, jak Czesław Michniewicz wyglądał w młodości! Mamy niepublikowane wcześniej zdjęcie, aż trudno go rozpoznać

2022-12-04 8:47

Czesław Michniewicz stanie w niedzielę (4 grudnia) przed najważniejszym wyzwaniem w karierze. Jako selekcjoner reprezentacji Polski poprowadzi drużynę w meczu 1/8 finału mistrzostw świata przeciwko Francji. Już awans do fazy pucharowej jest sukcesem, z którego można czuć dumę. Czuje ją m.in. była uczelnia 52-latka, która pochwaliła się niepublikowanym wcześniej zdjęciem Michniewicza! Aż trudno go rozpoznać na fotografii z młodości.

Polska znalazła się w gronie 16 najlepszych drużyn świata po raz pierwszy od 36 lat, co pokazuje, jak dużym sukcesem jest wyjście z grupy podczas tegorocznego mundialu. Czesław Michniewicz kolejny raz spełnił postawiony przed nim cel, choć kibice i eksperci narzekają na marny styl gry Biało-Czerwonych. Obawy przed starciem z aktualnymi mistrzami świata są uzasadnione, ale nasi reprezentanci zgodnie przyznają, że nie mają nic do stracenia. Mogą jedynie sprawić sensację, których w Katarze nie brakowało, a to Francuzi mają na sobie presję. Tylko jedna drużyna może awansować do ćwierćfinału i wszyscy kibice w Polsce mają nadzieję, że będą to podopieczni Michniewicza, który stanie przed życiową szansą na zapisanie się w historii polskiej piłki. Zapewne mało kto spodziewał się tego w 1995 r., gdy kończył on studia w Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku.

Niewiarygodne, jak Czesław Michniewicz wyglądał w młodości! Mamy niepublikowane wcześniej zdjęcie

Michniewicz ukończył studia (1991-1995) na tej uczelni na kierunku wychowanie fizyczne w zakresie specjalności trenerskiej. Napisał pracę magisterską pt. „Stosunki interpersonalne w zespole piłki nożnej Polonii Gdańsk” pod kierunkiem dr Krystyny Maroszek w Zakładzie Psychologii. W latach 1992-1995 otrzymywał stypendium naukowe prof. Zbigniewa Mroczyńskiego. AWFiS w Gdańsku pochwaliła się swoim absolwentem w związku z mundialem i opublikowała zdjęcie młodego trenera! Niektórzy kibice mogliby go nie rozpoznać. 52-latek nie nosił wówczas okularów, a jego twarz była smuklejsza. Michniewicz ma blisko 190 cm wzrostu i imponował posturą, jak przystało na bramkarza. W poniższej galerii zobaczysz jego zdjęcie z młodości i ogromną metamorfozę:

Sonda
Czy lubisz Czesława Michniewicza?
KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze