Robert Lewandowski, Kamil Glik, reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski, Kamil Glik, reprezentacja Polski

Mocne słowa

Obrzydliwe słowa w rosyjskich mediach o reprezentacji Polski. Straszą nas... Bogiem! "Ukarze ich"

2022-11-28 16:28

Mistrzostwa świata w Katarze już niebawem będą wchodzić w decydującą fazę. W poniedziałek przedostatnią kolejkę rozgrywają drużyny z grup G i H, po czym rozpoczną się spotkania na wagę awansu do 1/8 finału. Reprezentacja Polski ma wielkie szansę na historyczny wynik, ponieważ po dwóch meczach są liderem w grupie C, wyprzedzając Argentynę, Arabię Saudyjską oraz Meksyk. Były bramkarz ZSRR - Anzor Kawazaszwili uważa, że "Biało-Czerwonych" w ogóle nie powinno być na tej imprezie.

Reprezentacja Polski na mistrzostwa świata w Katarze dostała się dopiero po barażach. "Biało-Czerwoni" mieli rozegrać dwa spotkania: z Rosją oraz ze zwycięzcą meczu Szwecja - Czechy, aby dostać się do tego prestiżowego turnieju. Do potyczki ze "Sborną" ostatecznie nie doszło ze względu na sytuację z 24 lutego, gdzie wojska rosyjskie po rozkazie Władimira Putina zaatakowały Ukrainę. Ostatecznie cała reprezentacja agresora została zawieszona przez FIFA. Podopieczni Czesława Michniewicza rozegrali jedno spotkanie - ze Szwecją, które zwyciężyli 2:0, po bramkach Roberta Lewandowskiego oraz Piotra Zielińskiego. Tym samym to Polacy cieszyli się z awansu na turniej w Katarze. Raz na jakiś czas słychać było od Rosjan, że jest to niesprawiedliwe. Teraz na ten temat wypowiedział się były bramkarze ZSRR - Anzor Kawazaszwili.

Skandaliczne słowa o "Biało-Czerwonych". Anzor Kawazaszwili w obrzydliwych słowach wypowiedział się o Polakach

Ta drużyna nie jest gotowa na mundial. Awansowali na ten turniej przypadkowo zamiast nas... Bóg ich za to ukarze - przekazał Kawazaszwili, jego słowa można przeczytać w portalu "match.tv".

Reprezentacja Polski bardzo dobrze radzi sobie na tegorocznym mundialu. Podopieczni Czesława Michniewicza mają ogromną szansę na awans do fazy pucharowej. W pierwszym spotkaniu "Biało-Czerwoni" wywalczyli punkt po remisie z Meksykiem, natomiast podczas meczu z Arabią Saudyjską zdobyli komplet punktów, dzięki temu drużyna z Robertem Lewandowskim na czele jest na pozycji lidera, w decydującym meczu - 30 listopada zmierzą się z Argentyną, która sensacyjnie przegrała z zespołem Herve Renarda.

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy na MŚ 2022 w Katarze?
Byliśmy na bazarze w Katarze! Perfumy w cenie samochodu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze