Tak wygląda hotel reprezentacji Polski w Katarze Ezdan Palace Hotel

i

Autor: Przemysław Ofiara/Super Express

Nawet windy są złote

Katar 2022: Tutaj będą mieszkali Polacy. Byliśmy w środku Ezdan Palace Hotel. Mamy zdjęcia

2022-11-17 14:30

Z hotelu reprezentacji Polski w Doha przepych i bogactwo bije z każdej strony. Ezdan Palace Hotel to obiekt wyjątkowy, po wejściu do którego zapiera dech w piersiach. „Super Express” miał unikalną okazję zwiedzić to piękne miejsce na kilka godzin przed przyjazdem reprezentacji Polski. Nawet windy w hotelu Ezdan Palace są ze złota. Co za przepych!

Ezdan Palace Hotel czeka na reprezentację Polski. "Super Express" jest na miejscu!

- Kim jesteście? Dziennikarze? Poczekajcie chwilę – rzucił do nas jeden z dziesiątek policjantów pod hotelem. Ezdan Palace jest tak ściśle chroniony, że nawet mucha się nie przemknie, ale „Super Express”, po uzyskaniu szeregu pozwoleń, miał możliwość wejść do środka i co nieco zobaczyć. Zaczęło się jednak od skrupulatnej kontroli – musieliśmy jak na lotnisku oddać wszystkie rzeczy do kontroli, zwrócono nam je dopiero po przejściu odprawy.

Zwiedzanie zaczęliśmy lobby, w którym łatwo się domyślić, która reprezentacja tu stacjonuje. W centralnym punkcie ułożona z maleńkich kwiatów flaga Polski. Zresztą nasz symbol narodowy pojawia się w zasadzie w każdym miejscu w hotelu.

Chwilę później zaprowadzono nas do restauracji, w której mają być przygotowywane posiłki dla kadrowiczów. Spokojna muzyka z pewnością ukoi stres przed i pomeczowy. A jeśli nie, to nieopodal restauracji jest wielki basen, w którym z pewnością pluskać będą się Robert Lewandowski i spółka. Nic tylko wypoczywać, relaksować się i… wygrywać!

Przemysław Ofiara, Kamil Kacperczyk (Doha)

Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na Mundialu w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze