Paragon grozy za kebaba w Katarze! Polskie ceny to przy tym pikuś, nasi wysłannicy przeprowadzili test

2022-11-18 15:40

Kibice z Polski przylatujący do Kataru na dzień dobry mogą przerazić się potwornymi upałami, ale też wysokimi cenami w restauracji. Wysłannicy „Super Expressu” wybrali się do typowej restauracji z kebabem, by sprawdzić to, co najważniejsze – czyli smak i cenę. Wynik tego testu może zmrozić nawet przy takim upale! Zobaczcie specjalne wideo prosto z Kataru.

Bliski Wschód to region świata, w którym kebaby są daniem narodowym. Nie inaczej jest również w Katarze, gdzie na każdym kroku można natknąć się na większe lub mniejsze kebabownie. Do jednego z takich miejsc wstąpili głodni wysłannicy „Super Expressu”, by posilić się w krótkiej przerwie pomiędzy obowiązkami.

Test kebaba w Katarze. Cena może przerazić!

Świetny to był jednak moment, by przeprowadzić test katarskiego kebaba. Jeśli chodzi o smak, wyszedł świetnie. Przemek zjadł kebaba na cienkim cieście, natomiast Kamil spałaszował talerz kebab. Mięso to 80 procent baraniny i 20 procent wołowiny. Do tego zamówiliśmy zimne napoje – lokalny ayran oraz colę. Po posiłku przyszedł czas na paragon, jak się potem okazało – był to paragon grozy. Kebab na cienkim cieście kosztował (w przeliczeniu z katarskich riali na złotówki 40 zł, talerz kebab blisko 80 zł, ayran 20 zł, a puszka coli – 7 zł. W sumie z restauracji wyszliśmy najedzeni, ale ubożsi o w sumie niecałe 150 złotych. Nie zmienia to faktu, że warto było sprawdzić, czym różni się oryginalny kebab, od tego „polskiego”. Cały materiał poniżej!

Sonda
Czy zjadłbyś kebaba za 80 złotych?
Najnowsze