Paragon grozy za kawę

i

Autor: Kamil Kacperczyk

Ale drogo!

Paragon grozy za małą kawę w Katarze! Każdy łyk kosztuje krocie

2022-11-24 16:07

Choć w Katarze da się znaleźć miejsca z tańszymi produktami (trzeba dobrze poszukać), to w biurze prasowym dla dziennikarzy trzeba za jedzenie i picie słono płacić. Nasz reporter na własnej skórze, a ściślej na własnym portfelu, ile trzeba zapłacić za zwykłą kawę. Czy to już przesada?

Paragon grozy za kawę w Katarze

Media mają do dyspozycji ogromny kompleks prasowy, z którego mogą korzystać cały dzień. Odbywają się w nim przedmeczowe konferencje prasowe, a także można załatwić wszystkie konieczne formalności. Całodzienna praca bywa męcząca, dlatego dziennikarze mają ochotę na kubek kawy. Nasz reporter udał się do restauracji dla mediów i kupił kawę, za którą trzeba było słono zapłacić.

Dostępna była kawa o wielkości 200 ml, ale ostatecznie wypełnione zostało może pół kubka. Po kilku łykach czarnego napoju już nie było. Był za to paragon, który mógł nieco zmrozić. Za maleńką kawę trzeba było zapłacić 17 lokalnych riali, czyli 21 złotych! Sporo, jak na napój, którego po kilku łykach już nie było, ale cóż tak wielki turniej jak mistrzostwa świata rządzi się własnymi prawami. - Na pewno nie była warta swojej ceny. Zwykła kawa z ekspresu - ocenił nasz reporter.

Paragon grozy za kawę w Katarze

i

Autor: Kamil Kacperczyk
Konferencja prasowa reprezentacji z Kataru. Bereszyński i Szymański przed meczem z Meksykiem
Sonda
Kto wygra mecz Polska - Meksyk?
Centrum prasowe w Katarze

i

Autor: Kamil Kacperczyk

Komentujemy mecz Polska Meksyk!

Słuchaj teraz gorącej relacji z Kataru!

Listen to "Jesteśmy na miejscu w KATARZE! Komentujemy mecz Polska - Meksyk." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze