Zlatan Ibrahimović, AC Milan

i

Autor: East News Zlatan Ibrahimović

Pilny apel kibiców przed meczem Polska - Szwecja. Zobaczyli Ibrahimovicia i zaczęli błagać selekcjonera

2022-03-29 13:01

Mecz Polski ze Szwecją będzie dziś wielkim wydarzeniem dla szwedzkich i polskich kibiców, którzy liczą na to, że to właśnie ich drużyna zagra na mistrzostwach świata w Katarze. O tym, jak wielkie napięcie ze względu na mecz jest w Szwecji, możemy przekonać się pod jedną z publikacji szwedzkiej federacji piłkarskiej na YouTube. Film prezentujący Zlatana Ibrahimovicia został zasypany przez komentarze fanów, którzy domagają się przez selekcjonera "Trzech Koron" wystawienia piłkarza Milanu na Stadionie Śląskim.

Mecz Polska - Szwecja budzi wielkie emocje zarówno u nas, jak i u Skandynawów, którzy nie wyobrażają sobie mistrzostw świata w Katarze bez udziału drużyny "Trzech Koron". Pod jednym z nagrań na oficjalnym koncie szwedzkiej federacji piłkarskiej na YouTube pojawiły się prośby fanów ze Szwecji, którzy maja nadzieję na to, że selekcjoner postawi w starciu z Polakami na doświadczonego Zlatana Ibrahimovicia. Czy ich prośba zostanie wysłuchana?

Jan Tomaszewski dostał srogi rewanż po 20 latach. Wszystko przez mecz Polska - Szwecja, prawda wyszła na jaw

Kibice błagają przed meczem Polska - Szwecja. Chcą Ibrahimovicia

Mimo że Zlatan Ibrahimović ma już 40 lat, to nadal potrafi czarować formą i umiejętnościami. Szwed, przed swoją niedawną kontuzją, był prawdziwym motorem napędowym AC Milan i pokazywał się z dobrej strony w drużynie narodowej. Szwed bośniackiego pochodzenia został co prawda powołany na mecz z Polską, ale jego występ stoi pod dużym znakiem zapytania, zważając na fakt, że nie doszedł do pełni siebie po ostatnim urazie. Kibice pod jednym z filmów na YouTubie szwedzkiej federacji piłkarskiej zaczęli błagać swojego selekcjonera, aby ten mimo wszystko desygnował do gry byłego piłkarza Manchesteru United.

- "Zlatan jest na zupełnie innym poziomie. Moc i precyzja", "Do diabła, jak dobry jest Zlatan, proszę Janne, daj mu zagrać" - piszą kibice w komentarzach na YouTube.

Premier zagwarantował wielką premię za awans na mistrzostwa świata. Od tej kwoty robi się słabo!

Aby zobaczyć zdjęcia Zlatana Ibrahimovicia z rodziną, przejdź do galerii poniżej.

Ibrahimović wystąpi przeciwko Polsce? Jest w kadrze meczowej

Występ Ibrahimovicia przeciwko Polsce nie jest niemożliwy, zważając na fakt, że znalazł się on w kadrze meczowej drużyny "Trzech Koron". Możliwe więc, że piłkarz Milanu będzie zagrażał polskiej defensywie na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Kadra meczowa Szwecji:

  • Bramkarze: 1 Robin Olsen, 12 Andreas Linde, 23 Kristoffer Nordfeldt
  • Obrońcy: 2 Emil Krafth, 3 Victor Nilsson Lindelöf, 4 Marcus Danielson, 5 Pierre Bengtsson, 6 Ludwig Augustinsson, 14 Filip Helander, 15 Carl Starfelt, 18 Daniel Sundgren
  • Pomocnicy: 7 Viktor Claesson, 10 Emil Forsberg, 13 Jesper Karlström, 16 Jesper Karlsson, 19 Mattias Svanberg, 20 Kristoffer Olsson, 21 Dejan Kuluševski, 22 Robin Quaison
  • Napastnicy: 8 Branimir Hrgota, 9 Alexander Isak, 11 Zlatan Ibrahimović, 17 Anthony Elanga
Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Sonda
Kto awansuje na mistrzostwa świata: Polska czy Szwecja?
Najnowsze